مجله سیمدخت
0

تحلیل شخصیتی افراد با مرجع‌گیری به نشانه‌های ماه تولد

بازدید 28

شخصیت شناسی انواع ماه ها با توجه به عنصر ساختگی آنها

می‌توانید زودیاک 12 علامت ماه تولد را به عنوان همسایگانی در نظر بگیرید که هر یک از آن‌ها دارای شخصیت و ویژگی‌های منحصر به فرد خود هستند. این مفاهیم اساساً بر اسطوره‌هایی که از زمان‌های باستانی به‌وجود آمده و تاکنون در تئوری‌ها و تجربیات شخصی برجسته‌اند، مبتنی هستند.
هر یک از این علامت‌ها در یکی از چهار عنصر اصلی زودیاک قرار دارند: آتش، خاک، آب یا هوا. این گروه‌ها نیز مانند یک جامعه عمل می‌کنند. می‌توانید تا چه حد با همسایگان خود ارتباط خوبی داشته باشید یا چگونه ممکن است با دیگران کمتر تداخل داشته باشید.
در نمودار زودیاکی شما، هر علامت بر روی دایره زودیاک در جایی قرار می‌گیرد و علامت چهارم سمت چپ و چهارمین علامت سمت راست آن در همان عنصر قرار می‌گیرد. این چهار علامت یک مثلث تشکیل می‌دهند و “مثلث” در طالع‌بینی نقطه پایداری را نمایان می‌کند. به همین دلیل است که علامت زودیاکی شما معمولاً بهترین تطابق را با علامت‌های همان عنصر دارد.
علاوه بر این، هر کسی در واقع تمامی عناصر زودیاک را در نمودار تولد خود دارد، اما مشخص کردن عنصر نشانه خورشید، نقطه شروع خوبی برای درک عمیق‌تر از خودتان است. “نشانه خورشید شما بر اساس ماه و روز تولدتان مشخص می‌شود و اغلب وقتی مردم از شما درباره نشانه‌تان می‌پرسند، به این اشاره می‌کنند.”
در نهایت، نشانه‌های زودیاک را می‌توان به چهار دسته تقسیم کرد:
– علائم آتش: فروردین، مرداد و آذر
– علائم خاک: اردیبهشت، شهریور و دی
– علائم هوا: خرداد، مهر و بهمن
– علائم آب: تیر، آبان و اسفند

شخصیت شناسی افراد با توجه به علامت ماه تولد

نشانه های آتش: فروردین، مرداد و آذر

قوی‌، باشکوه و پرانرژی. نیرومند و مهارت‌آمیز. این علائم به خصوص در میدان آتشی اشتعال دارند. روشنایی، هنری و انرژی فراوان جزء ویژگی‌های آن‌هاست. علائم متعلق به عناصر آتش به دلیل اعتماد به نفس خود بشناخته می‌شوند، به‌ویژه در مواقع دشوار. “افراد متعلق به علائم آتش دست به کار می‌شوند و از فشارهای زندگی پیروی نمی‌کنند.” مشاهده می‌کنید که این نشانه‌ها دلیر و مستقل هستند؛ آن‌ها از اعتقادات خود پیروی می‌کنند و دارای خوش‌بینی و جراتی هستند که آن‌ها را به اقدام می‌انگیزد.

در روابط

فروردین، مرداد و آذر با هم ترکیبی شعله‌ور ایجاد می‌کنند. نشانه‌های آتش دوتایی عالی در روابط دوستانه، عشقی یا هر نوع همکاری دیگری مهارت دارند. افراد متعلق به این علائم زودیاک تمایل دارند که در روابط خود پر از انرژی، هیجان و شور باشند و از مواجهه با چالش‌ها نمی‌ترسند. در واقع، ممکن است به دنبال انگیزه‌ای برای بحث و جدل باشند، که این امر برای آن‌ها به عنوان یک رقابت محسوب می‌شود و بسیار هیجان‌انگیز است. اعضای آتشی از زودیاک از طریق پروژه‌های گروهی به جامعه خدمت می‌کنند، جاهایی که مسئولیت را به عهده می‌گیرند و دیگران را به اقدام ترغیب می‌کنند.

ارزش های برتر

نشانه‌های آتش به دلیل شور و هیجانی که درون خود به وجود می‌آورند، افتخار می‌کنند. آن‌ها مایل به قبول ریسک در زمینه‌های مالی، شغلی و پروژه‌ها هستند. این انگیزه از آنجا سرچشمه می‌گیرد که آن‌ها اهمیت زیادی به آنچه که در آن به شور و هیجان می‌آیند، می‌دهند. علاوه بر این، افراد این دسته اغلب ارزشی برای شجاعت خود و دیگران قائل هستند.
این نقاط قوت تنها یک بخش از ویژگی‌های مهارتی نشانه‌های آتش هستند. اگر به یکی از نشانه‌های آتش تعلق دارید، احتمالاً هنوز هم علاقه‌مند به تجربه‌کردن چیزهایی هستید که به شدت به آن‌ها علاقه دارید. این نشانه‌ها از ولخرجی نمی‌ترسند، به‌ویژه اگر تمام وجودشان را در آن قرار دهند. حتماً مطمئن شوید که از خود بیش از حد خسته نمی‌شوید!

استراتژی های خودمراقبتی

نشانه‌های آتش به بهترین شکل ممکن از طریق خلاقیت و ابتکار به مراقبت از خود پرداخته و به تجربه‌هایی پرانرژی و خلاقیت‌بخش می‌پردازند. رنگ‌های زنده را به تصویر می‌کشند و آثاری پرجنب و جوش و انتزاعی ایجاد می‌کنند. حتی اگر ورزش‌های رقابتی به بهترین‌های شخصیتان چالشی ایجاد کنند ولی لذت‌بخش هستند، از آن‌ها لذت می‌برند. نشانه‌های آتش از طریق اعمال غریزی خود رشد می‌کنند. لحظات آرامش می‌توانند از طریق کمپ آتش یا شعله یک شمع به وجود آید. در پیش بگیرید تا به سوی خوشبختی‌تان حرکت کنید.

نشانه های زمین: اردیبهشت، شهریور و دی

ثابت و پایدار. متمرکز و پایه‌گذاری شده است. عملی و مفید. نشانه‌های زمین به واقع از جنس زمینی هستند. آن‌ها با واقعیت و عمل بهره‌مندی می‌کنند و می‌توانند به عنوان باغبانان زودیاک تصور شوند. احتمالاً هر آنچه را که تا دستگیرشان رسیده باشد، از خانواده تا دوستانشان، به عنوان یک باغ مرتب و مدیریت شده می‌بینند. نشانه‌های زمینی به درک می‌رسانند که اجتماع‌ها به نگهداری و تغذیه نیاز دارند. “اگر شما یک نشانه زمینی هستید، خواستار ساختار و پایداری هستید. شما نیازی ندارید که به سرعت نتایج را ببینید، بلکه به آینده‌ای طولانی‌مدت اعتقاد دارید.”

شخصیت شناسی افراد با توجه به علامت ماه تولد

در روابط

زمانی که ماه‌های اردیبهشت، شهریور و دی به هم ملحق می‌شوند، این اتحاد با احترام متقابل، تقویت‌کنندهٔ عقلانیت یکدیگر عمل می‌کند. هر جامعه نیاز به تجمیع جزئیات و حفظ پایداری ارتباطات خود دارد و به تابلوهای زمینی احتیاج دارد تا همگان روی زمین باقی بمانند.
زمانی که موضوع عشق مطرح می‌شود، نشانه‌های زمین در یکدیگر تمایل به واقع‌گرایی ثابتی می‌بینند که می‌تواند بر میزان وابستگی آن‌ها به عشق تأثیر بگذارد. به علاوه، می‌توانید تصور کنید که هر گروه دوستی یا تیم کاری به یک علامت زمینی نیاز دارد تا همه اعضا را در مسیر کار و تمرکز نگه دارد.

ارزش های برتر

نشانه‌هاي‌ زمین برای داشتن اردک‌هاي‌ خود دریک ردیف ارزش قائل هستند. آن ها همچنین بـه جزئیات اهمیت می دهند. اگر شـما یک علامت زمین هستید، ممکن اسـت تولد همه ی، انواع کیک هاي‌ مورد علاقه آن ها و بهترین هدایا برای علائم زودیاک آن ها را بـه خاطر بیاورید.
شـما برای دارایی هایي کـه ماندگار هستند و چیزهای تجملی کـه ارزش پول را دارند ارزش قائل هستید زیرا بادقت خلق شده اند. نشانه‌هاي‌ زمین برای پایداری، مواد مخفی و کلاسیک‌هاي‌ ماندگار ارزش قائل هستند. مراقب مادی گرایی باشید. یک چیز در مورد علائم زمین این اسـت کـه انها عملی هستند، اما زمانی کـه برایشان مهم باشد نیز بزرگ می شوند.

استراتژی های خودمراقبتی

اگر تعلق به یک علامت زمینی دارید، توجه به دیگران برایتان مهم است، اما همچنین ضروری است که با انتخاب سرگرمی‌هایی که با ویژگی‌های علامت زودیاکیتان همخوانی دارند، به مراقبت از خودتان هم اهمیت بدهید. پرورش گیاهان به شکل‌های مختلف می‌تواند یک گزینهٔ تفریحی عالی باشد. بذرها را بکارید، دستانتان را به خاک ببرید و با پای لخت روی چمن و زمین قدم بگذارید. این نوع خودمراقبتی می‌تواند باعث ایجاد احساس خوبی در آنواع مختلف محیط‌ها شود.

علائم هوا: خرداد، مهر و بهمن

شوخ اجتماعی. پر فکر. علائم هوا «یکی از آن ها نادرترین علامت زودیاک اسـت» می توانند فضایی لمسی باشند. سر انها در ابرها اسـت یا بـه راه حل فکر می کنند یا بـه آینده فکر می کنند. وقتی شـما یک علامت هوا هستید، “بـه اسانی تحت تاثیر افراد دیگر قرار میگیرید، اما بـه یک اندازه بـه دیگران گوش میدهید، زیرا بـه همه ی گوش می‌دهید و ایده هاي‌ جالبی در اطراف خود دارید.”

شخصیت شناسی افراد با توجه به علامت ماه تولد

در روابط

نشانه‌های هوا اغلب چالش‌ها را جنبه‌های جذاب‌ترین روابط در هر جنبه‌ای می‌دانند. آن‌ها به وسیلهٔ شرکا یا دوستانی که از فضولی آن‌ها نگه‌دارند، جذب می‌شوند. همچنین از کسانی که واقعاً توانایی مکالمه عالی دارند، ارزش قائل هستند. وقتی موضوع به گروه‌ها می‌آید، نشانه‌های هوا تمایل دارند برای بهره‌برداری بیشتر از مزایای کارها کار کنند و از مهمانی‌ها لذت می‌برند – حتی اگر بعضی اوقات از دور شاهد آن باشند تا بتوانند بهترین راهکارها را برای گروه در نظر بگیرند.

ارزش های برتر

اگر تولدتان در ماه‌های پاییزی مثل خرداد، مهر یا بهمن باشد، شما به عنوان یکی از مودب‌ترین علائم زودیاک شناخته می‌شوید. احتمالاً دو چیزی که بیشترین علاقه‌ی شما را به خود جلب می‌کند، افراد و ایده‌ها هستند. از بین تمام عناصر زودیاک، این علامت به‌ویژه برای معلمان و برنامه‌ریزان مهمانی‌های فوق‌العاده مناسب است. هر دو فعالیت‌های اجتماعی را تقویت می‌کنند و به علائم هوایی اجازه می‌دهند تا احساسات خود را بیان کنند.
آن‌ها قادر به تصور یک دنیای بهتر هستند و وقتی در حال خلق این دنیای بهتر هستند، بیشتر از هرچیزی احساس رضایت می‌کنند. گاهی اوقات با چالش‌های مرتبط با جدایی مواجه می‌شوند، از این رو ارزش قائل به چیزهایی هستند که واقعاً معنی‌دار یا بسیار کاربردی هستند.

استراتژی های خودمراقبتی

نشانه‌های هوا به طور معمول معطوف به تفکرات هستند و به همین دلیل ممکن است اغلب احساس مضطربی داشته باشند. به منظور مراقبت از خودشان با بهترین روش‌ها، می‌توانند به عنوان یک پازل چند جزئیتی در نظر گرفته شوند. تمرکز می‌تواند ذهن رقابتی آن‌ها را آرام کند. آن‌ها همچنین از آرامش لذت می‌برند و لذت می‌برند از نشستن در فضای باز در هوای خنک. مراقب باشید که به تغذیه و آب‌رسانی خود توجه کنید و به موسیقی اجازه دهید که شما را فراگیرد. این تازه راه‌های موثر دیگری برای کاهش استرس بر اساس نشانه زودیاکی شما هستند.

علائم آب: تیر، عقرب و اسفند

پر از تخیل و عاطفه، نشانه‌های آبی به شکل شهودی حرکت می‌کنند. زمانی که مفهوم جریان سیال به میان می‌آید، آن‌ها به طبیعت خود باز می‌گردند. اگر متولد تیر، آبان یا اسفند هستید، احتمالاً با احساساتتان نزدیک هستید. شما تمایل دارید به نوعی به ارتباط با جامعه‌تان خدمت کنید. “شما نقشی مهم را بازی خواهید کرد، اما ممکن است صدای بلندتری نداشته باشید.”

در روابط

علائم آبی در انواع روابط به شدت تقویت‌کننده عمل می‌کنند، زیرا به طور ذاتی از توجه و همدردی برخوردارند. آن‌ها به دنبال داشتن حس شهودی قوی درباره نیازهای همگان هستند، از جمله بهترین توصیف نیازهای عاطفی افراد خاصی. با توجه به حساسیت ذاتی نشانه‌های آبی، آن‌ها به آسانی می‌توانند ارتباطات عمیقی را برقرار کنند. اگر کسی تماس گرفت، احتمالاً پاسخ داده خواهند داد، و برایشان بسیار مهم است که ارتباط برقرار کنند و حس اتصال را تجربه کنند.

ارزش های برتر

وقتی به بحث احساساتی بودن عناصر زودیاک پرداخته می‌شود، نشانه‌های تیر، آبان و اسفند می‌توانند به عنوان نمایندگان شاهکارهای احساسی در نظر گرفته شوند. آن‌ها دارای خیال‌پردازی و رویایی بودن شهرت دارند، اما لطفاً این مسئله را با اشتباه ترجمه نکنید. نشانه‌های آبی بسیار قوی و عمیق هستند. آن‌ها به عنوان کارآگاهان روان و روح عمل می‌کنند، و در حوزه‌هایی مانند خلاقیت، روانشناسی، زیست‌شناسی دریایی یا حتی کارت‌خوانی تاروت، توانایی‌های بی‌نظیری دارند.
نشانه‌های آبی به زیبایی، هنر و هرچه که آن‌ها را به حرکت در می‌آورد علاقه دارند – این جاست که ارزش وجود زندگی را به طور کامل درک می‌کنند.

استراتژی های خودمراقبتی

اگر از علائم آبی هستید، ممکن است تمایل داشته باشید تا تحت تأثیر همدلی و هم‌دردی قرار بگیرید. مرزها و حدود برای مراقبت از خودتان امری ضروری محسوب می‌شود. در زمانی، مکانی را برای خود محدود کنید و به فضای داخلی تعهد داشته باشید تا بتوانید انرژی خود را بازیابی کنید و تازه‌شارژ شوید. با تهیه یک بوم حمام آرامش‌بخش و دلپذیر برای خود، نورها را خاموش کرده، بخار را بالا ببرید و در آب خیس شوید، قطعاً احساس جوانی و تجدید شدن خواهید کرد. البته، شنا کردن یا در کنار ساحل یا دریاچه بودن نیز به طور طبیعی آرامش و آرامش بخشی به شما خواهد بخشید.

در پایان

می تواند رنگ قدرت علامت زودیاک شـما، بهترین نژاد سگ برای شـما و حتی انچه شـما باید برای جشن عروسیتان بپوشید را در مجله تفریحی تالاب ما بخوانید و لذت ببرید.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *