مجله سیمدخت
0

فیل اسپنسر نسبت به انتقادات و گمان‌های مربوط به انحصاری شدن بازی کالاف دیوتی واکنش نشان داد

بازدید 39

فیل اسپنسر، مدیر بخش گیمینگ مایکروسافت، اخیراً در مورد انحصاری شدن کالاف دیوتی و ورود بازی‌های اکتیویژن بلیزارد به گیم پس صحبت کرده است.

پس از انجام مذاکرات پیچیده بین مایکروسافت و اکتیویژن بلیزارد، قرارداد نهایی شده است. با توجه به تنوع بسیار زیاد فرنچایزهای محبوب این شرکت، سوالات فراوانی در مورد آینده این مجموعه‌ها وجود دارد. اسپنسر در یک قسمت از پادکست Xbox به این مسائل پرداخته و اعلام کرده است که فرآیند اضافه کردن بازی‌ها به گیم پس در سال آینده آغاز شده و امسال نباید انتظار داشته باشیم که این اتفاقات رخ دهند. وی همچنین بیان کرده است که کارهای لازم برای اضافه کردن این بازی‌ها به پلتفرم آغاز شده است.

در مورد کالاف دیوتی، اسپنسر تأکید کرده است که ایکس باکس هیچ نقشی در انحصاری شدن این مجموعه محبوب نخواهد داشت و در آینده، تمامی محتواها برای تمامی پلتفرم‌ها عرضه خواهند شد. او افزوده است که پلی استیشن و کالاف دیوتی دارای یک شراکت تجاری هستند و برخی محتواها فقط برای کنسول‌های این برند در دسترس قرار می‌گیرند.

اسپنسر اولاً اعتراف کرده است که ایکس باکس در توسعه بازی‌های جدید فرنچایزهای قدیمی عملکرد عالی داشته است. او این موضوع را به این شکل توضیح داده که این تصمیم به هیچ وجه اجباری نبوده و اگر هر استودیوی دیگری بخواهد این مسیر را ادامه دهد، حمایت از آن‌ها صورت خواهد گرفت.

در پایان، اسپنسر با تأکید بر ورود ایکس باکس به حوزه بازی‌های موبایل، اظهار کرده است که این شرکت به این زمینه وارد خواهد شد، اما همه فرنچایزهای آن به این پلتفرم نخواهند آمد.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *