مجله سیمدخت
0

پلی استیشن با حراج بهاره خود، گیمرها را غافلگیر کرد

پلی استیشن با حراج بهاره خود، گیمرها را غافلگیر کرد
بازدید 28

فروش ویژه فصل بهار در فروشگاه پلی‌استیشن آغاز شده است، که از تخفیفات متعدد برخوردار است و تا انتهای ماه آوریل ادامه خواهد داشت.

بخش سرگرمی‌های تعاملی سونی هر ساله فروش ویژه‌ای را برای فصل بهار برگزار می‌کند، که در آن بازی‌ها و محتوای اضافی فروشگاه پلی‌استیشن با تخفیف قابل‌توجهی به کاربران عرضه می‌شود. این فروش به‌نام “Spring Sale” امکان خرید بازی‌ها و محصولات متنوع با تخفیف تا ۷۵ درصد را فراهم می‌آورد. تاکنون، این رویداد برای ۳۷۲۴ بازی در آمریکا و بیش از ۳۷۰۰ محصول در انگلستان اجرا شده است.

تخفیف‌های ارائه شده تا تاریخ ۲۲ فروردین به‌روزرسانی می‌شوند و پیشنهادات جدید به جای موارد قبلی قرار می‌گیرند. این فروش ویژه تا تاریخ ۵ اردیبهشت ادامه خواهد داشت. همچنین، تخفیف‌هایی برای سخت‌افزارهای سونی نیز در نظر گرفته شده است، که شامل تخفیف‌هایی تا حداکثر ۵۰ دلار برای کنسول پلی‌استیشن 5 می‌شود و تا تاریخ ۱۲ فروردین در PlayStation Direct اعمال می‌شود.

علاوه بر این، فروشگاه‌های دیگر نیز تخفیفاتی بر روی بازی‌ها و سخت‌افزارهای سونی اعمال کرده‌اند؛ بنابراین، اگر به دنبال خرید کنسول یا بازی خاصی هستید، به فروشگاه‌های دیگر نیز سر بزنید.

اخیراً، سونی سرویس پلی‌استیشن پلاس اسنشال را معرفی کرده است که در آن بازی‌هایی مانند “Immortals of Aveum” برای پلی‌استیشن 5، “Minecraft Legends” برای پلی‌استیشن 4 و 5 و “Skul: The Hero Slayer” برای پلی‌استیشن 4 قرار داده شده‌اند. اعضای این سرویس می‌توانند از تاریخ ۱۴ فروردین تا ۱۷ اردیبهشت این بازی‌ها را دریافت کنند.

در اخبار دیگر مرتبط با پلی‌استیشن، مشخصات احتمالی کنسول میان-نسلی PS5 Pro فاش شده است که انتظار می‌رود اواخر سال ۲۰۲۴ معرفی و عرضه شود.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *