مجله سیمدخت
0

هنوز دیر نشده! ریمیک رزیدنت ایول ۴ را با قیمتی استثنایی تجربه کنید!

هنوز دیر نشده! ریمیک رزیدنت ایول ۴ را با قیمتی استثنایی تجربه کنید!
بازدید 11

در گزارش مالی سه‌ماهه‌ی اخیر، شرکت کپکام اعلام کرده است که فروش بازی رزیدنت ایول ۴ ریمیک به رقم ۷.۲ میلیون نسخه رسیده است. این بازی که در ماه مارس ۲۰۲۳ برای پلتفرم‌های مختلف از جمله پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس و کامپیوتر عرضه شد، اکنون یکی از پرفروش‌ترین بازی‌های این شرکت محسوب می‌شود.

میزان فروش Resident Evil 4 Remake با انتشار نسخه Gold در ماه فوریه ۲۰۲۴ افزایش یافت. این نسخه شامل بازی پایه، بسته الحاقی Separate Ways، تمام محتویات پس از عرضه بازی نظیر حالت The Mercenaries و بسته Extra DLC Pack محتوی لباس‌ها، فیلترها و لوازم جانبی است. همچنین این بسته دو سلاح دیلاکس، قابلیت انتخاب موسیقی متن نسخه اصلی و یک نقشه درون بازی برای مکان‌یابی تمام گنجینه‌ها را نیز در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد.

Resident Evil 4 Remake به‌عنوان نسخه بازسازی بازی محبوب Resident Evil 4 که در سال ۲۰۰۵ عرضه شد، دارای جلوه‌های بصری و مکانیک‌های جدیدی است. این بازی از رویدادهای فوری (Quick Time Event) صرف نظر کرده و یک مکانیک دفع حمله تازه به لیان اضافه کرده است که امکان منحرف کردن حملات دشمنان را تا زمان شکستن چاقو فراهم می‌کند. همچنین این نسخه شامل ذخیره خودکار، انواع جدیدی از دشمنان و مآموریت‌های فرعی موسوم‌به Requests است.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *