مجله سیمدخت
0

آماده‌ی رویارویی با وحشت‌های جدید در رزیدنت ایول ۹ باشید!

آماده‌ی رویارویی با وحشت‌های جدید در رزیدنت ایول ۹ باشید!
بازدید 10

شرکت کپکام به طور رسمی اعلام کرده است که در حال توسعه بازی Resident Evil 9 هستند و کوشی ناکانیشی سکان این نسخه است.

بعد از شایعات فراوان، شرکت کپکام سرانجام تأیید کرد که در حال تولید بازی Resident Evil 9 هستند. کوشی ناکانیشی، کارگردان Resident Evil 7 و Resident Evil Revelations، در رویداد شوکیس تابستانی Capcom Next اعلام کرد که او به عنوان کارگردان نسخه بعدی این مجموعه انتخاب شده است و در حال حاضر مراحل توسعه این بازی را پیش می‌برد.

کوشی ناکانیشی، که سابقاً بر روی بازی Resident Evil 7 کار کرده بود، اعلام کرد که در حال حاضر نمی‌تواند جزئیات بیشتری از Resident Evil 9 را فاش کند، اما این نسخه “بسیار بزرگ” خواهد بود. او در یک بیانیه گفت: “ما در حال توسعه یک نسخه جدید از Resident Evil هستیم. واقعاً دشوار بود تصمیم بگیریم که پس از نسخه هفتم چه کاری انجام دهیم، اما در نهایت به نتیجه رسیدیم و این نسخه به ظاهر بسیار عظیم است. هنوز نمی‌توانم جزئیات دیگری را فاش کنم، اما امیدوارم که شما برای آن هیجان‌زده باشید.”

بازی Resident Evil 9 (یا نامی دیگر که در نهایت برای نسخه بعدی انتخاب می‌شود) به نظر می‌رسد که از سال 2018 در حال توسعه است و طبق گزارش‌ها، این چرخه توسعه طولانی‌ترین و بیشترین بودجه را برای مجموعه Resident Evil خواهد داشت. این بازی احتمالاً از تکنولوژی جدید موتور RE Engine استفاده می‌کند که در بازی Dragon’s Dogma 2 معرفی شد.

گزارش‌های اخیر نشان می‌دهد که بازی Resident Evil 9 با تأخیر داخلی مواجه شده است و کپکام در حال حاضر برنامه‌ریزی کرده است که این بازی در اواخر سال 2025 یا اوایل 2026 منتشر شود. همچنین، به نظر می‌رسد که کپکام تصمیم گرفته است تا به جای توسعه Resident Evil 1 و Resident Evil 5، بر روی ریمیک‌های Resident Evil Zero و Resident Evil – Code: Veronica تمرکز کند.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *