مجله سیمدخت
0

بررسی لباس جدید اسپایدرمن در پوستر جدید فیلم انتقام‌جویان 6

بازدید 59

با تلاش یکی از طرفداران با استعداد، حالا می‌توانیم نگاهی به لباس سیمبیوتی اسپایدرمن تام هالند در فیلم انتقام‌جویان 6 بیندازیم. این فیلم که به‌عنوان بهترین اثر حماسه مولتی‌ورس در دنیای سینمایی مارول شناخته می‌شود، تا حالا سه‌گانه اسپایدرمن تام هالند را به پایان رسانده و برای اولین بار در تاریخ، یکی از بزرگترین رویدادهای کراس‌اووری کمیک‌های مارول، یعنی اسپایدر‌ورس را به تصویر کشیده است. این فیلم توسط سونی و استودیو مارول تولید شده و در سکانس پس از تیتراژ، ونوم تام هاردی که به دنیای سینمایی مارول منتقل شده بود، دوباره باز می‌گردد. اما با گذشته‌ای پر از شایعات، هنوزکسی نمی‌داند که این تحول در کدام پروژه رخ خواهد داد: در فیلم اسپایدرمن 4 یا Avengers: Secret Wars؟

لباس سیمبیوتی در جنگ‌های مخفی برای اولین بار معرفی شد، زمانی که ابرقهرمانان و ابرشرورها به دنیای ماورایی Battleworld توسط بیاندر منتقل می‌شوند. در این دنیا، پیتر پارکر برای اولین بار با سیمبیوت ونوم روبرو می‌شود و قدرت فوق‌العاده‌ای که این سیمبیوت دارد، وی را تحت تاثیر قرار می‌دهد. پیتر ابتدا نقدار استفاده از این لباس قدرتمند را دارد اما به زودی متوجه می‌شود که این اتحاد نهایی ممکن است به وی آسیب برساند. هرچند هنوز اطلاعات دقیقی درباره داستان فیلم انتقام‌جویان 6 در دست نیست، اما یک پوستر تازه توسط یکی از طرفداران با استعداد طراحی شده است که نشان‌دهنده پیتر پارکر با لباس سیمبیوتی است.

وجود لباس سیمبیوتی اسپایدرمن در داستان جنگ‌های مخفی نشانگر این است که استودیو مارول قصد دارد اولین تلاقی بین اسپایدرمن تام هالند و سیمبیوت ونوم را در فیلم لایو اکشن Avengers: Secret Wars به تصویر بکشد، در صورتی که همه چیز به ترتیب پیش بروید. این فیلم در حال حاضر برای اکران در تاریخ ۷ مه ۲۰۲۷ (۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۶) قرار دارد، البته اگر تاخیری به دلیل اعتصابات روی ندهد.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *