مجله سیمدخت
0

سم لیک جزئیات هیجان‌انگیزی از ریمیک بازی‌های Max Payne 1 و 2 را منتشر کرد.

بازدید 84

سم لیک (Sam Lake)، نویسنده و بازی‌ساز فنلاندی، در یک بخش از مصاحبه‌ی اخیر خود، جزئیات هیجان‌انگیزی از ریمیک بازی‌های Max Payne 1 و 2 را منتشر کرده است.

شرکت رمدی اینترتینمنت به همراه همکاری اپیک گیمز، در آینده نزدیک بازی Alan Wake 2 را به بازارهای جهانی عرضه خواهد کرد. نسخه اول این بازی یک تجربه اکشن ماجراجویی بود که المان‌های ترس و وحشت را نیز در بر می‌گرفت، اما نسخه جدید به طور اختصاصی در زمینه‌ی ترس و بقا متمرکز خواهد شد. در این نسخه، دو شخصیت اصلی وجود دارد: آلن ویک که سعی دارد از دنیای درهم‌تنیده‌ای که در آن گرفتار شده، فرار کند و یک مامور اف بی آی که قصد دارد پرده از راز مربوط به ناپدید شدن آلن ویک بردارد. علاوه بر این، رمدی اینترتینمنت در حال کار بر روی دو محصول دیگر نیز است: ریمیک بازی‌های Max Payne 1 و 2.

سم لیک یکی از اعضای مهم و مشهور در رمدی اینترتینمنت است و اخیراً در یک مصاحبه با رسانه Video Games Chronicle، جزئیات هیجان‌انگیز از ریمیک بازی‌های Max Payne 1 و 2 را فاش کرده است. بر اساس اظهارات او، این بازی‌های جدید به صورت یک محصول کامل به بازار عرضه خواهند شد.

یک پروژه بزرگ در حال تکمیل است، حتی با وجود سابقه طولانی بازی‌ها. این پروژه توانسته است بدون توجه به عمر گذشته بازی‌ها، به استانداردهای امروزی پاسخ دهد و محتواهای مبتنی بر آنها را در یک محصول جدید یکجا کند.

در مقابل، استودیوهایی وجود دارند که به نوستالژی افراطی می‌پردازند و محتوای قدیمی را بدون تغییر یا به‌روزرسانی عرضه می‌کنند. اما به نظر می‌رسد که رمدی اینترتینمنت به دنبال همچین مسیری نیست. بر اساس سخنان سم لیک، منتظر باشید که جلوه‌های بصری فوق‌العاده و گیم‌پلی نوآورانه‌ای را ببینید که مخاطبان امروزی بتوانند ارتباط عمیقی با آنها برقرار کنند و لذت ببرند.

در مصاحبه، یکی از خبرنگاران از سم لیک پرسید آیا در ریمیک بازی‌های Max Payne 1 و 2 نقش اصلی دوباره اجرا می‌شود؟ به این سوال، واکنش آشکاری نداده بودند، اما این اتفاق امکان‌پذیر است، به‌ویژه با توجه به نقش او در بازی Alan Wake 2 به عنوان کارآگاه الکس کیسی.

تاکنون تاریخ انتشار ریمیک بازی‌های Max Payne 1 و 2 اعلام نشده است، اما مطمئن باشید که برای کنسول‌های جدید و رایانه‌های شخصی در دسترس خواهند بود.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *