مجله سیمدخت
0

سم ریمی دوباره می‌ترساند! کارگردانی فیلم ترسناک جدید

سم ریمی دوباره می‌ترساند! کارگردانی فیلم ترسناک جدید
بازدید 24

سم ریمی پس از توافق با استودیوی قرن بیستم، کارگردانی فیلم ترسناک جدیدی به نام “Send Help” را بر عهده گرفت.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، سم ریمی به دنیای فیلم‌های ترسناک بازمی‌گردد. ددلاین گزارش داده است که سم ریمی کارگردانی فیلم ترسناک و دلهره‌آور “Send Help” را بر عهده گرفته است. ریمی که بیشتر به‌خاطر کارگردانی فیلم “The Evil Dead” در سال ۱۹۸۱ شناخته می‌شود، حالا قصد دارد یک فیلم ترسناک جدید را کارگردانی کند. اگرچه او قراردادی برای کارگردانی و تهیه‌کنندگی این فیلم دارد، اما استودیو هنوز به ساخت آن چراغ سبز رسمی نداده است.

فیلم “Send Help” به‌عنوان یک اثر ترسناک و دلهره‌آور با حضور تنها دو شخصیت توصیف شده که در یک جزیره رخ می‌دهد و به فیلم‌های “Misery” به کارگردانی راب رینر و “Castaway” به کارگردانی رابرت زمکیس شباهت دارد. فیلمنامه این فیلم توسط دمین شنون و مارک سویفت نوشته شده است. انتظار می‌رود که فیلم “Send Help” اکران سینمایی داشته باشد، اما هنوز اطلاعات بیشتری مانند تاریخ اکران یا بازیگران آن در دسترس نیست.

سم ریمی بیشتر به‌خاطر کارگردانی سه فیلم اول “Evil Dead” و یک قسمت از سریال “Ash vs Evil Dead” شناخته می‌شود. او همچنین کارگردانی سه‌گانه “مرد عنکبوتی”، فیلم‌های “The Quick and the Dead”، “For Love of the Game”، “Drag Me to Hell” و “Oz the Great and Powerful” را در کارنامه دارد. آخرین اثر کارگردانی او، فیلم “Doctor Strange in the Multiverse of Madness” است که در سال ۲۰۲۲ اکران شد.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر بخوانید