مجله سیمدخت
0

شیباریوم با افزایش 267 درصدی کارمزدها، به سوی صعود قیمت SHIB گام برمی‌دارد؟

شیباریوم با افزایش 267 درصدی کارمزدها، به سوی صعود قیمت SHIB گام برمی‌دارد؟
بازدید 12

در ۲۴ ساعت گذشته، کارمزد تراکنش‌های بلاکچین لایه ۲ شیباریوم (Shibarium) با افزایش چشمگیر ۲۶۷ درصدی مواجه شده است، طبق داده‌های شیباریوم‌اسکن (Shibariumscan). این داده‌ها نشان می‌دهند که کارمزد پرداختی از ۱۱.۵۷ به ۳۰.۹۸ بون (BONE) افزایش یافته است.

افزایش این کارمزدها احتمالاً ناشی از افزایش فعالیت در این شبکه است، که ممکن است به دلیل افزایش علاقه به توکن‌های شیبا در میان نوسانات اخیر بازار افزایش یافته باشد.

از آنجایی که سرمایه‌گذاران به دنبال بهره‌برداری از فرصت‌های موجود در اکوسیستم هستند، حجم تراکنش‌ها در شبکه شیباریوم افزایش یافته و این امر منجر به افزایش کارمزد تراکنش‌ها شده است.

باید توجه داشت که طبق طرح برنامه‌ریزی شده توسط اکوسیستم شیبا، بخشی از کارمزد تراکنش‌ها که به صورت توکن بون (BONE) دریافت می‌شود، به توکن‌های شیبا (SHIB) تبدیل و سپس سوزانده می‌شوند. بنابراین، پیامدهای افزایش کارمزد تراکنش‌ها ممکن است مسیر آینده شبکه شیبا اینو و توکن‌های مرتبط با آن را تحت تأثیر قرار دهد.

از این رو، اکنون سوالاتی مطرح شده است که آیا این افزایش کارمزدها نشان‌دهنده رشد پایدار در فعالیت در اکوسیستم شیبا اینو است یا خیر؟ و همچنین اینکه شیباریوم چگونه قصد دارد به این تقاضای رو به رشد رسیدگی کند و در عین حال، کارایی و مقیاس‌پذیری را تضمین نماید؟

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *