مجله سیمدخت
0

راز تلخ و هولناک شهر رودز در Red Dead Redemption 2

بازدید 35

بازی‌های استودیو راکستار همیشه دارای برخی از بهترین اسرار دنیای ویدیوگیم بوده‌اند و بازی Red Dead Redemption 2 نیز این ویژگی را حفظ کرده است. در این مقاله، ما به بررسی از نزدیک رازهای شهر رودز در Red Dead Redemption 2 می‌پردازیم.

جهان عمیق و پر از اسرار بازی Red Dead Redemption 2 همچنان برخی از این اسرار که تا به امروز کشف نشده‌اند، در خود نهفته دارد. یکی از شهرهای این بازی که اسرار زیادی در خود جای داده است، شهر رودز (Rhodes) است. این شهر به خاطر اسرار تاریک و مرموز خود بین کاربران شهیر شده است. طراحی دقیق و بی‌نقص شهر رودز، زندگی در یک شهر وحشی در دوران غرب وحشی را به تصویر کشیده است، اما اسراری که در دل این شهر پنهان شده، آن را به یک مکان واقعی در دوران وحشت وحشی تبدیل کرده‌اند.

یکی از این اسرار تاریک درباره شخصی به نام جسپر (Jasper) است. اگر داستان‌های این شخصیت معروف دنیای Red Dead Redemption 2 را دنبال کنید، متوجه می‌شوید که داستان جسپر تنها با یک ربودن غریبه اسرارآمیز پایان نمی‌یابد، بلکه اتفاقات تراژیکی در ارتباط با او، مدت طولانی است که نام شهر رودز را پوشانده است.

در بازی Red Dead Redemption 2، ارتباط با غریبه‌ها در شهرها کار روزمره‌ای است و داستان آرتور و جسپر هم از همین نوع ارتباطات شروع می‌شود. در طول این ارتباطات روزانه، شما با یک مرد پشت پنجره روبرو می‌شوید که ادعا می‌کند توسط جسپر فینی (Jasper Feeney)، صاحب فروشگاهی که در آن زندانی شده، ربوده شده است و نیاز به کمک دارد.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *