مجله سیمدخت
0

مدیرعامل شبکه HBO اطلاعاتی را ارائه می‌دهد دربارهٔ زمان انتشار فصل دوم سریال “آخرین ما”

بازدید 20

مدیرعامل شبکه HBO، کیسی بلویز، در یک رویداد مطبوعاتی در مورد زمان انتشار فصل دوم سریال “آخرین ما” صحبت کرده است. در دهه‌های گذشته، HBO سری‌های معروفی را به نمایش گذاشته است، از جمله “آخرین ما” که یکی از محصولات برجسته آن بوده است. هر قسمت از این سریال که مشترک شبکه آمریکایی HBO و استودیوی پلی استیشن پروداکشنز است، به طور میانگین توسط ۳۲ میلیون نفر تماشا شده است. “آخرین ما” نیز تحسین‌های فراوانی از سوی کارشناسان و مخاطبان دریافت کرده و بهترین اقتباس از یک بازی ویدیویی به شمار آمده است. این اثر همچنین در فصل جوایز به نتایج برتری دست یافته است.

داستان سریال “آخرین ما” حدوداً ۲۰ سال پس از گسترش یک ویروس خطرناک و فروپاشی تمدن بشری را روایت می‌کند. انسان‌ها داخل مناطق محدودی زندگی می‌کنند و داستان اصلی بر روی یک مرد به نام جول متمرکز است که در ماموریتی خطرناک به دنبال نجات دختر نوجوانی است. در گفتگوی اخیر خود، کیسی بلویز اعلام کرد که فیلمبرداری فصل دوم این سریال در اوایل سال جاری آغاز خواهد شد. او همچنین به طرفداران تاکید کرد که منتظر آماده شدن و انتشار قسمت‌های جدید تا قبل از سال ۲۰۲۵ میلادی باشند.

هرچند که برنامه‌ریزان در نظر داشتند فصل دوم سریال “آخرین ما” را در پایان سال جاری منتشر کنند، اما به دلیل اعتصاب فیلمنامه نویسان و مشکلات مذاکره با بازیگران، این برنامه‌ها تغییر کردند. با اتمام اعتصاب فیلمنامه نویسان، هنرپیشه‌ها هنوز نتوانسته‌اند با استودیوها به توافق برسند و به همین دلیل احتمال تغییرات بیشتر در برنامه‌ها، به ویژه در زمینه زمان انتشار فصل دوم سریال “آخرین ما”، وجود دارد.

آخرین اقداماتی که توسط کارمندان HBO انجام داده‌اند، مربوط

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *