مجله سیمدخت
0

سازنده بازی World of Warcraft به سؤالی درباره نسخه کنسولی بازی پاسخ داد

سازنده بازی World of Warcraft به سؤالی درباره نسخه کنسولی بازی پاسخ داد.
بازدید 23

هالی لانگدیل، یکی از تهیه‌کنندگان بلیزارد اینترتینمنت، در مصاحبه‌ای اخیر به یک سؤال درباره نسخه کنسولی بازی World of Warcraft پاسخ داده است.

World of Warcraft، بازی نقش‌آفرینی و آنلاین، که در سال ۲۰۰۴ عرضه شد، هنوز هم با پشتیبانی قوی از بلیزارد اینترتینمنت، جایگاه خود را در میان کاربران در سراسر جهان حفظ کرده است. با این حال، با وجود محبوبیت بسیار بالا، ناشر اصلی یعنی هرگز به سمت توسعه نسخه کنسولی بازی نرفته است و تا کنون این نسخه توسعه داده نشده است. بنابراین، تجربه دنیای وارکرفت تنها برای کاربران رایانه‌های شخصی امکان‌پذیر است.

بلیزارد اینترتینمنت که اکنون بخشی از مایکروسافت است، متعلق به خانواده شرکت‌های ردموندی‌های مایکروسافت محسوب می‌شود. این موضوع به همراه خود سؤالاتی را در ذهن کاربران به وجود آورده است؛ به عبارت دیگر، آیا مایکروسافت اقدام به عرضه نسخه کنسولی World of Warcraft خواهد کرد؟

هالی لانگدیل، یکی از تهیه‌کنندگان اجرایی World of Warcraft، در مصاحبه‌ای با رسانه Games Radar به این سؤال پاسخ داده است. وی در جریان گفتگو اظهار کرد که در مورد این موضوع به صورت مداوم مطالبی ارائه می‌دهند، مخصوصاً از آنجایی که اکنون جزء خانواده مایکروسافت هستند. با این حال، وی تأکید کرد که بحث درباره انتشار نسخه کنسولی هنوز زود است و نباید انتظار داشت در آینده نزدیک این اتفاق افتاده و اعلام شود.

انتشار نسخه کنسولی بازی World of Warcraft برای بلیزارد اینترتینمنت قطعاً اتفاق مثبتی خواهد بود، زیرا به افرادی که به رایانه‌های شخصی دسترسی ندارند یا ترجیح می‌دهند از کنسول‌ها برای تجربه بازی خود استفاده کنند، این امکان را می‌دهد. این نسخه کنسولی همچنین ممکن است باعث جذب تعداد بیشتری از بازیکنان به بازی شود و ممکن است مایکروسافت و بلیزارد تصمیم بگیرند این عنوان را به سرویس گیم پس (Game Pass) خود اضافه کنند.

اخیراً بلیزارد اینترتینمنت خبری از خط داستانی به نام The Worldsoul برای بازی World of Warcraft منتشر کرده است که شامل سه بسته الحاقی با نام‌های Midnight، The War Within و The Last Titan می‌شود.

هالی لانگدیل، یکی از تهیه‌کنندگان بلیزارد اینترتینمنت، در مصاحبه‌ای اخیر درباره نسخه کنسولی بازی World of Warcraft سوالاتی را پاسخ داده است.

بازی World of Warcraft، که یک بازی نقش‌آفرینی و آنلاین است، در سال ۲۰۰۴ عرضه شد و با پشتیبانی فوق‌العاده از بلیزارد اینترتینمنت، همچنان تا به امروز جایگاه خود را در میان کاربران در سراسر جهان حفظ کرده است. با این حال، هرچند که این بازی محبوبیت بالایی دارد، اما تا کنون نسخه‌ای اختصاصی برای کنسول‌ها منتشر نشده است و فقط روی رایانه‌های شخصی قابل بازی است.

بلیزارد اینترتینمنت، که اکنون بخشی از مایکروسافت است، باعث شده تا سوالاتی در مورد امکان عرضه نسخه کنسولی بازی World of Warcraft مطرح شود. هالی لانگدیل، یکی از تهیه‌کنندگان اجرایی بازی، در پاسخ به این سؤالات اظهار کرد که این موضوع در دائمیت است و به خاطر وابستگی به مایکروسافت، مسئله نسخه کنسولی از بازی مداوماً مورد بحث است. وی همچنین تأکید کرد که هنوز زود است بحث درباره انتشار نسخه کنسولی به شدت پیش بروید و اگر این تصمیم گرفته شود، در آینده نزدیک اعلام خواهد شد.

انتشار نسخه کنسولی از بازی World of Warcraft بدون شک اتفاق خوبی برای بلیزارد اینترتینمنت خواهد بود، زیرا به افرادی که به رایانه‌های شخصی دسترسی ندارند یا از کنسول‌ها برای بازی استفاده می‌کنند، این امکان را می‌دهد تا این دنیای وسیع و پرجذاب را تجربه کنند. این اقدام همچنین می‌تواند تعداد زیادی از بازیکنان را به بازی جذب کند و احتمالاً این بازی به سرویس گیم پس (Game Pass) مایکروسافت اضافه شود. اخیراً بلیزارد اینترتینمنت خبری از خط داستانی جدید به نام The Worldsoul برای بازی World of Warcraft منتشر کرده است که شامل سه بسته الحاقی به نام‌های Midnight، The War Within و The Last Titan می‌شود.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *