مجله سیمدخت
0

کارگردان فصل دوم سریال “لوکی” به نام خود در مورد اتهامات جاناتان میجرز ساکت ماند و ناکام ماند

بازدید 68

کارگردان فصل دوم سریال “لوکی” به نام کسری فراهانی، که ایرانی‌الاصل است، به‌تازگی برای اولین بار نظر خود را در مورد دستگیری و اتهامات جاناتان میجرز اعلام کرده است.

جاناتان میجرز یکی از بازیگران معروف است که اخیراً در فیلم‌هایی همچون “Creed 3” و “Ant-Man and The Wasp: Quantumania” به نمایش گذاشته‌اند. او مورد توجه قرار گرفته است. هرچند میجرز برای نقش ابرشرور بزرگ در دنیای سینمایی مارول مذاکره می‌کرد، اما چند ماه پیش به جرم درگیری خانگی با گریس جباری و اتهام به خفه کردن و آزار و اذیت توسط پلیس نیویورک دستگیر شد.

با شادی، وکیل میجرز در اظهاراتی اعلام کرد که هیچکدام از این اتهامات درست نیستند و در واقع، خانم جباری به میجرز حمله کرده است. وی در نامه‌ای به دادستانی این اتهامات را تکذیب کرد و اعلام کرد که جباری پس از درگیری فیزیکی، محل را ترک کرده و در نتیجه برخی از زخم‌ها به وجود آمده‌اند. در حال حاضر پرونده به نفع جاناتان میجرز پیش رفته و بی‌گناهی او به زودی ثابت خواهد شد.

در گفتگو با رسانه‌ها، کسری فراهانی که کارگردانی برنامه سوم فصل دوم سریال “لوکی” را بر عهده داشت، اظهار کرد که تجربه خوبی با میجرز و سایر بازیگران داشته است. او افزود: “من از همکاری با این بازیگران با استعداد بسیار خوشحالم. این یک فرصت منحصر به فرد برای هر کارگردانی است.”

با وجود پیچیدگی جایگاه فعلی جاناتان میجرز در صنعت سینما، به نظر می‌رسد که مشارکت او در پروژه‌های آینده مارول همچنان ادامه خواهد داشت. به گفته شایعات، او پس از فصل دوم سریال “لوکی”، نقش کانگ فاتح در فصل دوم سریال “مون نایت” و دو فیلم آینده انتقام‌جویان را ایفا خواهد کرد.

سه قسمت اول فصل دوم سریال “لوکی” در حال حاضر در پلتفرم دیزنی پلاس پخش می‌شود.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *