مجله سیمدخت
0

تاثیر رویدادهای اقتصادی بر بازار کریپتو در این هفته

تاثیر رویدادهای اقتصادی بر بازار کریپتو در این هفته
بازدید 10

بازار ارزهای دیجیتال همچنان در حال تغییر و نوسان است و عوامل اصلی اقتصادی نقش بسیار مهمی در شکل‌گیری مسیر آن ایفا می‌کنند.

در این فرایند، منتشر شدن داده‌های اقتصادی اساسی از جمله شاخص قیمت مصرف‌کننده (CPI) و شاخص قیمت تولیدکننده (PPI) آمریکا به همراه بیانیه‌های مقامات فدرال رزرو، توجه سرمایه‌گذاران را به خود جلب کرده است.

داده‌های CPI و PPI که قرار است به ترتیب در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه این هفته اعلام شوند، نشان دهنده وضعیت تورم در ایالات متحده خواهند بود. کاهش در نرخ تورم ممکن است باعث افزایش اعتماد سرمایه‌گذاران در بازار رمزارز شود، در حالی که هر گونه افزایش در نرخ تورم ممکن است نوسانات فعلی را تشدید کند.

علاوه بر داده‌های اقتصادی، بیانیه‌های مقامات فدرال رزرو نیز تأثیرگذار بر احساسات بازار می‌باشد. در طول هفته آینده، افراد برجسته فدرال رزرو اعم از جروم پاول (Jerome Powell) رئیس فدرال رزرو، فیلیپ جفرسون (Philip Jefferson) معاون رئیس فدرال رزرو، و لیزا کوک (Lisa Cook) رئیس هیئت مدیره فدرال رزرو، قرار است سخنرانی‌هایی برگزار کنند. تمرکز اصلی سرمایه‌گذاران بر روی تغییرات نرخ بهره و مدیریت تورم توسط فدرال رزرو خواهد بود.

با توجه به خروجی‌های اخیر از صندوق‌های قابل معامله در بورس (ETF) اسپات بیت‌کوین آمریکا، به نظر می‌رسد که سرمایه‌گذاران همچنان با احتیاط عمل می‌کنند. با این حال، در طی هفته گذشته، همچنان شاهد ورود سرمایه‌های نقدینگی به این صندوق‌ها بودیم.

در نهایت، این هفته بسیار حیاتی برای بازار رمزارزها است و می‌تواند مسیر حرکت آن‌ها را در آینده نزدیک تعیین کند. سرمایه‌گذاران با دقت داده‌های اقتصادی و بیانیه‌های مقامات فدرال رزرو را پیگیری خواهند کرد تا بتوانند تصمیمات سرمایه‌گذاری بهتری اتخاذ نمایند. تأثیر این رویدادها می‌تواند بر میزان تقاضا و نوسانات در بازار رمزارزها تأثیر بگذارد.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *