مجله سیمدخت
0

تازه‌ترین اطلاعات درباره تاریخ اکران فیلم انیمیشن “Spider-Verse 3” توسط ترکیب سه‌گانه آهنگساز اعلام شده است، که ممکن است برخی را ناامید کننده بدانند.

بازدید 27

با توجه به اعتصاباتی که هالیوود را فراگرفته است، تاریخ اکران انیمیشن “Spider-Verse 3” به یک معمای بزرگ تبدیل شده است. این معما به قدری بزرگ است که حتی آهنگساز سه‌گانه نیز نسبت به آن واکنش نشان داده است.

“Spider-Verse 3″، نهایی از سه‌گانه محبوب اسپایدر ورس سونی پیکچرز، ابتدا برای اکران در سال جاری برنامه‌ریزی شده بود. اما با اعلام تاریخ اکران دنباله “Across the Spider-Verse” در ماه ژوئن، این فیلم به اجبار به مارچ سال آینده منتقل شد. با این حال، متاسفانه به دلیل اعتصابات انجمن نویسندگان (WGA) و اتحادیه بازیگران (SAG-AFTRA) و همچنین توقف تولید، “Spider-Verse 3” از جدول اکران سونی حذف شده و به تاریخی نامعلوم موکول شده است.

در مصاحبه‌ای اخیر با +GamesRadar، دنیل پمبرتون (Daniel Pemberton)، آهنگساز سه‌گانه اسپایدر ورس، واکنشی مبهم به وضعیت نامعلوم “Beyond the Spider-Verse” نشان داد. به نظر می‌رسد که تیم توسعه تحت فشار زیادی قرار دارد و از پاسخ دادن به هرگونه سوالی در مورد تاریخ اکران اجتناب می‌کند.

اعتصابات به تعطیل شدن تولید اکثر پروژه‌های هالیوود منجر شده است و از آنجایی که “Beyond the Spider-Verse” دارای صداپیشگان معروفی است، تا زمان پایان اعتصابات، هیچ ضبطی انجام نمی‌شود. بنابراین، تاریخ اکران نهایی این انیمیشن تا آن زمان به تعویق افتاده است. این تاخیر ممکن است برخی را ناخوشایند ببینند، اما با توجه به چالش‌هایی که تیم توسعه در ساخت “Across the Spider-Verse” روبرو شده، این تصمیم می‌تواند به تولید یک اثر شاهکار و بی‌فراموشی منجر شود. در حال حاضر، تاریخ اکران نهایی این انیمیشن توسط سونی مشخص نشده است.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *