مجله سیمدخت
0

جدیدترین مدل مانتوهای مخمل مجلسی

جدیدترین مدل مانتوهای مخمل مجلسی
بازدید 71

پارچه مخمل به دلیل زیبایی و شکوهی که دارد، برای محافل رسمی و مهمانی‌های خاص انتخاب بسیار مناسبی است. این پارچه نه تنها احساس راحتی و آزادی را به ارمغان می‌آورد بلکه استایل شما را نیز به طراحی شیک و الگانت تبدیل می‌کند. شاید تا به حال در فروشگاه‌های آنلاین لباس، بخش کوچکی از مدل‌های مانتو مخمل مجلسی را مشاهده کرده باشید. به همین دلیل، در این مقاله قصد داریم به معرفی ۲۵ مدل جدید مانتو مخمل مجلسی سال ۱۴۰۲ بپردازیم. با انتخاب هرکدام از این مدل‌ها، در مهمانی‌ها می‌توانید چون الماس درخشیده و جلوه‌ای خاص به استایل خود ببخشید.

1. مانتو مخمل با آستین‌های توریجدیدترین مدل مانتوهای مخمل مجلسی

یک مدل بسیار شیک از مانتو مخمل مجلسی با آستین‌های توری، از جنس پارچه مخمل ترک، می‌تواند برای شما یک استایل بی‌نظیر خلق کند.

2. مانتو مخمل مجلسی کوتاه با طرح سیاه و سفیدجدیدترین مدل مانتوهای مخمل مجلسی

یکی از طرح‌های جدید مانتوهای مخمل، مدل مخمل مجلسی با جنس مخمل پولک دوزی و آینه دوزی است. با انتخاب این مانتو مخمل مجلسی کوتاه، می‌توانید در مهمانی‌ها همچون الماس خواهید درخشید.

3. مانتو مخمل مجلسی گلدارجدیدترین مدل مانتوهای مخمل مجلسی

با انتخاب مانتو مخمل مجلسی با طرح گلدار، در مراسم‌ها و مهمانی‌ها چون الماس خواهید درخشید و شکوه خاصی به استایل شما افزوده می‌شود. این مانتو مخمل مجلسی، با سوزن‌دوزی دقیق و طرح دلنواز خود، به شما امکان پوشیدن یک استایل شیک‌تر را هدیه می‌دهد.

4. مانتو مخمل مجلسی گلدوزی شدهجدیدترین مدل مانتوهای مخمل مجلسی

ایم مانتو مخمل مجلسی زنانه برای خانم هایی که بدنبال استایل مجلسی و شیک هستند توصیه می شود. این مدل مانتو می‌تواند استایل شما را با گلدوزی‌های وزین خود جذاب تر نشان دهد.

5. مانتو مخمل مجلسی کار شدهجدیدترین مدل مانتوهای مخمل مجلسی

مانتو مخمل مجلسی کارشده، یک شاهکار در عرصه دوخت مانتوهای مخمل محسوب می‌شود. اگر به دنبال یک مانتوی کارشده با ارتقاء هنر دست هستید، پیشنهاد ما انتخاب مانتو مخمل مجلسی با جواهردوزی شده و شیک است.

6. مانتو مخمل شطرنجی کارشدهجدیدترین مدل مانتوهای مخمل مجلسی

اگر به دنبال یک مانتو مناسب برای فصل بهار هستید، پیشنهاد می‌شود که این مانتو مخمل مجلسی با سوزن‌دوزی شیک و دوخت پولک را در نظر بگیرید.

7. مانتو مخمل مجلسی کوتاهجدیدترین مدل مانتوهای مخمل مجلسی

مدل کوتاه مانتو مخمل، علی رغم سادگی شما را مثل ماه زیبا و درخشان می کند.

8. مانتو مخمل مجلسی جدیدجدیدترین مدل مانتوهای مخمل مجلسی

مدل جدید مانتو مخمل مجلسی با الهام گرفتن از سبک هندی و از جنس پارچه‌ی زیبای سوزن‌دوزی شده، به شکلی خاص باعث ارتقای استایل شما میشود. استفاده از پارچه زیبای سوزن‌دوزی شده در این مدل مانتو، باعث می‌شود که در استایل خود از هنر دست نیز بهره ببرید.

9. مانتو مخمل مجلسی شیکجدیدترین مدل مانتوهای مخمل مجلسی

مانتو مخمل کتی از مزون، با طرح پارچه بته جقه، تضمین‌کننده براقیت و جلوه‌ی بی‌نظیری است که شما را از سایرین متمایز می‌کند. این کت زیبا، به خصوص برای مهمانی‌های رسمی، انتخابی مناسب و شکیل است.

10. مانتو مخمل مجلسی کوتاه کارشدهجدیدترین مدل مانتوهای مخمل مجلسی

مانتو کوتاه مخمل با ترکیب رنگ سبز زمردی و مشکی با کیفیت بالا، یک پوشش چشم‌نواز و فاخر را به ارمغان می‌آورد. تلفیق رنگ زمردی و مشکی در این لباس، باعث می‌شود که شما با نمایی زیبا و اصیل دیده شوید.

11. مانتو مخمل کارشدهجدیدترین مدل مانتوهای مخمل مجلسی

اگر به دنبال یک مانتو مجلسی با دست‌کاری هنری هستید، نیازی به جستجو ندارید؛ زیرا ما به شما این مانتو مخمل مجلسی کوتاه با طراحی هنرمندانه را معرفی می‌کنیم. این مدل مانتو مجلسی شیک، که با هنر و توانایی کامل تزئین شده است، دارای آینه‌دوزی است.

12. مانتو مخمل مجلسی بلند مشکیجدیدترین مدل مانتوهای مخمل مجلسی

یک اثر هنری دیگر در دنیای دوخت مانتو مخمل مجلسی، متعلق به این مدل بلند مانتو مخمل مجلسی است که به وسیلهٔ هنر دست، جواهردوزی شده است و قادر است با درخشش خود به استایل شما زیبایی بیفزاید.

13. مانتو مخمل مجلسی کتی ریش ریشیجدیدترین مدل مانتوهای مخمل مجلسی

یک سبک منحصر به فرد در زمینه دوخت مانتو مخملی مجلسی، به مدل ریش ریشی با طرح سنتی تعلق دارد. رنگهای شاد و زیبای این مدل، جلوه خاصی به ظاهر شما افزوده و تنوعی جذاب به استایل شما می‌بخشد.

14. مانتو مخمل کارشده دخترانهجدیدترین مدل مانتوهای مخمل مجلسی

مانتو مخمل مجلسی دخترانه با انتخاب رنگ‌های کاربردی، یکی از دلنوازترین مدل‌های مانتو مخمل را تشکیل می‌دهد. با ترکیب رنگهای دلنواز، این مانتو شیک و جذاب، استایل خاصی را برای شما بهمراه دارد.

15. مانتو مخمل مجلسی بلند سوزن‌دوزی شدهجدیدترین مدل مانتوهای مخمل مجلسی

مانتو مخمل مجلسی، با جلوه‌ای خاص و طراحی چشم‌نواز، در هر مکان می‌تواند ترکیب رنگهای خود را به طور ویژه به ارمغان آورد. اگر به دنبال یک مانتو مخمل مجلسی بلند هستید، حتما این مدل را در نظر داشته باشید.

16. مانتو مخمل مجلسی کوتاهجدیدترین مدل مانتوهای مخمل مجلسی

واقعا زیبایی در سادگی است. اگر این را باور دارید پیشنهاد ما به شما تجربه این مدل ساده ولی زیباست.

17. مانتو مخمل مجلسی بلندجدیدترین مدل مانتوهای مخمل مجلسی

مانتو مخمل بلند مجلسی یک گزینه بسیار عالی برای مهمانی ها و مجالس رسمی است.

18. مانتو مخمل مجلسی گلدارجدیدترین مدل مانتوهای مخمل مجلسی

کت مخملی با بافت لطیف، یک اثر هنری در مدل مانتو مخمل گل‌دار مجلسی با جلوه گلدار به حساب می‌آید. رنگ فاخر مشکی این مدل، با گل‌های بهاری طرح دار، استایل شما را بی‌نظیرتر می‌سازد.

19. مانتو مخمل مجلسی گلدار با ترکیب رنگ‌های شادجدیدترین مدل مانتوهای مخمل مجلسی

این مانتو مخمل مجلسی گلدار ترکیبی از رنگهای استثنایی دارد که باعث می‌شود بر روی تن زیباتر به نظر برسد. اگر به رنگها علاقه دارید و دوست دارید حسی از طبیعت را در استایل خود به اشتراک بگذارید، انتخاب مانتو مخمل مجلسی با طرح گل مناسب خواهد بود.

20. مانتو مخمل مشکی بلند

انتخاب دیگری برای یک مانتو مناسب در مراسم‌ و مجالس، ممکن است مانتو مخمل مشکی با طرح خفاشی باشد. اگر قد بلندی دارید، این مدل مانتو مخمل مجلسی با طرح خفاشی می‌تواند بسیار مناسب شما باشد و استایل شیکی را به شما عرضه کند.

در این مقاله، 20 مدل جدید مانتو مخمل مجلسی سال ۱۴۰۲ مورد بررسی قرار گرفت. با انتخاب هر یک از این مدل‌ها، می‌توانید در مهمانی‌ها چون الماس بدرخشید. از این مدل‌ها الهام گرفته و با ایده‌های جدید، می‌توانید استایل خود را به زیبایی آراسته کنید. هر کدام از این مدل‌ها می‌توانند جلوه‌ای خاص و منحصر به فرد به شما بخشند.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *