مجله سیمدخت
0

تعداد بازیکنان Forza Horizon 5 به بیش از ۳۴ میلیون نفر افزایش یافت

بازدید 74

با توجه به گزارش اخیر، تعداد بازیکنان بازی محبوب Forza Horizon 5 به بیش از ۳۴ میلیون نفر در سراسر جهان افزایش یافته است.

Forza Horizon 5، آخرین عنوان از مجموعه معروف Forza، در اواخر سال ۲۰۲۱ منتشر شد و با محیطی زیبا از مناظر طبیعی مکزیک و تنوع بسیاری از کوه‌های پوشیده از برف تا سواحل دل‌انگیز و جنگل‌های فراوان، توانسته است هواداران را به خود جذب کند.

حساب کاربری Snap Blast Play در شبکه اجتماعی ایکس (سابقاً توییتر) تازه‌ترین آمارهای تعداد بازیکنان Forza Horizon 5 را منتشر کرده است. این آمار نشان می‌دهد که بیش از ۳۴ میلیون نفر تا کنون این بازی را تجربه کرده‌اند. ارقام مذکور شامل همه بازیکنان از جمله کاربران کنسول‌های ایکس باکس و رایانه شخصی می‌شود.

لازم به ذکر است که این آمار بیانگر فروش ۳۴ میلیون نسخه از بازی نیست؛ زیرا Forza Horizon 5 از روز اول در سرویس اشتراکی گیم پس نیز قرار دارد و این آمار شامل کاربران این سرویس نیز می‌شود.

آخرین گزارش‌ها نشان می‌دهد که از اردیبهشت سال جاری به بعد، بیش از ۴ میلیون بازیکن جدید به جمع بازیکنان Forza Horizon 5 پیوسته‌اند.

Forza Horizon 5 در حال حاضر به صورت انحصاری برای کنسول‌های ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس، همچنین برای پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است. کاربران سرویس اشتراکی گیم پس می‌توانند این بازی را به صورت رایگان تجربه کنند.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *