مجله سیمدخت
0

احتمال وجود فیلم گرگینه در شب با زبانی که مایکل جیاکینو بیان می‌کند

بازدید 34

بعد از انتشار نسخه رنگی، مایکل جیاکینو، کارگردان پروژه مرتبط با فیلم “گرگینه در شب”، در مورد امکان ایجاد یک دنباله به این فیلم صحبت کرده است. در ماه اکتبر سال گذشته، استودیو مارول با فیلم هالووینی به نام “گرگینه در شب” به‌عنوان بخشی از Marvel Studios’ Special Presentation، که یک رویکرد نوین در تولید محتوای سینمایی کوتاه است و این آثار از طریق سرویس دیزنی پلاس پخش می‌شوند، رونمایی کرد. با کارگردانی استثنایی مایکل جیاکینو، این فیلم توانست به یک اثر بی‌فراموشی تبدیل شود و ادای احترامی به فیلم‌های ترسناک دهه‌های ۳۰ و ۴۰ میلادی باشد. این اثر همچنین امیدواری در طرفداران دنیای سینمایی مارول در مورد آینده‌ی این فرانچایز ایجاد کرده است.

هنوز ممکن است استودیو مارول به تایید رسمی برای ایجاد فیلم دنباله به “گرگینه در شب ۲” نرسیده باشد، اما به نظر می‌رسد مطالبات در مورد گسترش بخش هیولایی این فرانچایز در حال بحث و بررسی است. به مناسبت انتشار نسخه رنگی این فیلم، مایکل جیاکینو در یک مصاحبه با وب‌سایت کلایدر، درباره امکان ساخت فیلم دنباله به “گرگینه در شب” بحث و گفتگو کرد.

همیشه این ایده در ذهن من وجود داشته است. اما همانطور که می‌دانید، تا زمانی که کسی تصمیم به سرمایه‌گذاری و هزینه کردن نکند، هیچ اقدامی صورت نمی‌گیرد. به‌شخصه، یکی از بزرگترین آرزوهای من این است که داستان‌های جدید با این شخصیت‌ها را به روایت بیاورم. در حال حاضر که این حرف‌ها را با شما می‌زنم، ایده‌های فراوانی برای ایجاد دنباله “گرگینه در شب” در ذهنم دم دستی دارند. اما در این لحظه، تنها چیزی که می‌توانیم کنیم این است که امیدوار باشیم که مارول به ساخت یک فصل جدید از این داستان سبز نور بدهد.

در حال حاضر، سرنوشت “گرگینه در شب” و “من ثینگ” در دامنه‌ای از ابهام قرار دارد. با این وجود، با توجه به اینکه در سال‌های اخیر شاهد معرفی شخصیت‌هایی مانند “مون نایت” و “بلید” بوده‌ایم و در آینده نزدیک نیز ممکن است شخصیت‌هایی مانند “پانیشر” و “گوست رایدر” معرفی شوند، احتمال بازگشت آنها به دنیای سینمایی مارول قبل از انتشار “گرگینه در شب ۲” با محتوای لایو اکشن “میدنایت سانز” بسیار بالاست.

فیلم “گرگینه در شب به رنگ‌ها” هم‌اکنون در دیزنی پلاس پخش می‌شود.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *