مجله سیمدخت
0

احتمال ورود یکی از شخصیت‌های فیلم ترمیناتور به بازی Mortal Kombat 1

بازدید 42

به نظر می‌رسد که شخصیت T-1000 از فیلم ترمیناتور به بازی Mortal Kombat 1 افزوده می‌شود، این نکته با شواهد مشخص است. در حالی که بازی Mortal Kombat 1 هنوز هم شامل ده‌ها مبارز محبوب و قدیمی است، استودیو ندررلم در حال جذب شخصیت‌های جدید برای بازی است. در بسته الحاقی اول بازی، ما شاهد حضور پیس میکر، هوم‌لندر و اومنی من خواهیم بود.

به گفته مورگادو، صداپیشه شخصیت رپتایل در Mortal Kombat 1، در یک مصاحبه تازه، او اعلام کرد که رابرت پاتریک به عنوان صداپیشه T-1000 به استودیوی ندررلم مراجعه کرده است. رابرت پاتریک بازیگر اصلی شخصیت T-1000 در فیلم ترمیناتور 2 بوده و این اشاره به نظر می‌رسد که در آینده، شخصیت T-1000 در بازی Mortal Kombat 1 حضور خواهد داشت. البته هنوز این ادعا تایید یا تکذیب نشده است و به عنوان یک شایعه در حال حاضر وجود دارد.

علاوه بر این، گزارش‌ها حاکی از افزوده شدن شخصیت‌های دیگری نیز به بازی Mortal Kombat 1 هستند، از جمله نوب سایبوت، سایرکس، کونان بربر، گوست فیس (از فیلم‌های جیغ)، کیسی کیج، جید و کونگ جین. احتمالاً حضور جان ویک نیز در بازی قرار دارد.

لازم به ذکر است که Mortal Kombat 1 در حال حاضر برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، پلی استیشن 5 و نینتندو سوییچ، همچنین برای پلتفرم رایانه شخصی در دسترس است.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *