مجله سیمدخت
0

تهیه‌کننده فیلم Doctor Strange 2 به واکنش‌های منتقدان از فیلم پاسخ داد

بازدید 23

ریچی پالمر (Richie Palmer)، تهیه‌کننده فیلم Doctor Strange 2، به انتقادات طرفداران از تحول اسکارلت ویچ به یک شخصیت شرور واکنش نشان داد.
الیزابت اولسن (Elizabeth Olsen) با بازی در نقش واندا ماکسیموف در آثار اخیر دنیای سینمایی Marvel Cinematic Universe تجربه سفر پرفراز و نشیبی را پشت سر گذاشته است. او در مجموعه WandaVision به تمامی آرزوهای خود دست یافته و خانواده‌ای برای خود تصور کرده، اما در پایان مشخص شد که این خانواده واقعیت نداشته‌اند. این حادثه غم از دست دادن خانواده به اندازه‌ای سنگین بود که واندا را به سمت استفاده از قدرت‌های تاریک هولد و به طور طبیعی “شرارت” سوق داد.
در فیلم “Doctor Strange in the Multiverse of Madness”، شخصیت اسکارلت ویچ (Scarlet Witch) به دنبال امریکا چاوز می‌گردد که دارای قدرت باز کردن پورتال‌ها بین جهان‌های مختلف است. او تمام تلاش خود را می‌کند تا با استفاده از قدرت‌های چاوز، به دنیایی برود که بیلی و تامی دوباره فرزندان او باشند. همچنین، اسکارلت برای تحقق این هدف، به اقداماتی غیرمنتظره و شرارت‌آمیزی دست می‌زند، اقداماتی که به هیچ وجه به مذاق یک گروه از طرفداران مارول نخورده و باعث انتقادات شدیدی از سوی آن‌ها شد.
ریچی پالمر، یکی از تهیه‌کنندگان فیلم “Doctor Strange 2″، در کتاب “Doctor Strange in the Multiverse of Madness: The Art of the Movie” به انتقاداتی که از شرارت‌های اسکارلت ویچ انتقاد شده بود واکنش نشان داده است.
سریال WandaVision به یک سفر پرماجرا برای شخصیت اسکارلت ویچ تبدیل شد. در این سریال، اسکارلت ویچ دیگر به عنوان یک فرد خوشحال و آرامش‌بخش شناخته نمی‌شود. ما شاهد این هستیم که چگونه قوی‌ترین فرد در جهان با مفهوم خوشبختی به یک رقابت درونی بزرگ با خودش واژه می‌گذارد.
به نظر من، مفهوم خوشبختی تم مهمی در فیلم ما است. دکتر استرنج نیز با مشکلات مشابهی مواجه می‌شود: او جهان را نجات داده و به عنوان یک قهری خودش را فدای هدف‌های بزرگی کرده است، اما آیا واقعاً خوشحال است؟ این سوال یک چالش بزرگ برای همه شخصیت‌های ما ایجاد می‌کند و ممکن است آن‌ها را به تجربه‌هایی دیوانه‌وار بکشاند. برای آمریکا، این یک فرصت است تا در دنیای مولتی‌ورس خود خوشبختی را به دست آورد.

تهیه‌کننده فیلم Doctor Strange 2 در ادامه گفت‌وگوهای خود به کمیک‌ها اشاره کرد و تأکید داشت که اسکارلت ویچ همیشه یک شخصیت خوب نبوده است.

تا کنون، شرکت مارول یا والت دیزنی (Walt Disney) تایید رسمی ساخت قسمت سوم فیلم Doctor Strange را اعلام نکرده است. با این حال، منابع غیررسمی با اصرار مدعی شده‌اند که این فیلم از کمیک بوک “Time Runs Out” الهام گرفته و یک نسخه آزاد از آن خواهد بود.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *