مجله سیمدخت
0

تهیه‌کننده فیلم‌های جیمز باند درباره انتخاب بازیگر صحبت می‌کند.

بازدید 63

باربارا براکلی، تهیه‌کننده سری فیلم جیمز باند، در مصاحبه‌ای جدید با رسانه The Guardian از روند انتخاب بازیگر بعدی مامور ۰۰۷ گفت. ماجراجویی‌های دنیل کریگ به عنوان جیمز باند در فیلم “No Time to Die” به پایان رسیده است. درباره انتخاب بازیگر جدید برای نقش مامور ۰۰۷، براکلی توضیح داد که تهیه‌کنندگان به دنبال هنرپیشه‌ای نیستند که خیلی جوان باشد؛ بلکه فردی مورد نظر باید در دهه چهارم زندگی‌اش (بین ۳۰ تا ۳۹ سال) باشد؛ زیرا جیمز باند نیازمند یک نفر با تجربه نظامی است که در جنگ شرکت کرده باشد.

براکلی، تهیه‌کننده این مجموعه، در مصاحبه با The Guardian اعلام کرد که انتخاب بازیگر برای نقش جیمز باند هنوز به فاصله‌ای دور است و تغییراتی در شخصیت جیمز باند برای فصل بعدی ماجراجویی‌های او خواهد داشت. او جزئیات بیشتری فاش نکرد اما اشاره کرد که فیلم‌های جیمز باند واقعیت‌های جهان ما را بازتاب می‌دهند و این یک مسیر طولانی برای بازخلق شخصیت جیمز باند در دهه‌های آینده است که هنوز آغاز نشده است.

همچنین، او در مورد سریال 007: Road to a Million صحبت کرد که یک مسابقه است و شرکت‌کنندگان در آن به چالش‌هایی که بر اساس صحنه‌های اکشن فیلم‌های جیمز باند طراحی شده‌اند، می‌پردازند. تیمی که موفق به پشت سر گذاشتن این چالش‌ها می‌شود، برنده جوایز بزرگی خواهد شد. این سریال در تاریخ ۱۹ آبان (۱۰ نوامبر) پخش خواهد شد و مخاطبان را به دنیای هیجان‌انگیز جیمز باند خواهد برد.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *