مجله سیمدخت
0

دلایل انزجار کوین فایگی از فیلم‌های مارولی قبل از ورود به دنیای سینمایی مارول مشخص شدند

بازدید 26

در کتاب “MCU: The Reign of Marvel Studios” آشکار شده است که دلیل انزجار کوین فایگی (Kevin Feige) از فیلم‌های مارولی قبل از Marvel Cinematic Universe (MCU) در آن به تفصیل بررسی شده است.

قبل از تشکیل MCU و اکران فیلم Iron Man در سال ۲۰۰۸، مارول قادر به تولید فیلم نبود و برخی از حقوق شخصیت‌های خود را به استودیوهای دیگر فروخته بود. این سیاست منجر به ایجاد فیلم‌هایی نظیر Hulk، Daredevil، Ghost Rider، Spider-Man، Fantastic Four و X-Men شد که هرکدام عملکرد متفاوتی داشتند، اما برخی از آن‌ها به سرعت به فراموشی فرو رفتند.

در کتاب مذکور، کوین فایگی اظهار داشت که او از نداشتن کنترل بر روی این فیلم‌ها ناراضی بود و پیشنهادهایی برای بهبود آن‌ها ارائه داده بود، اما استودیوها به این پیشنهادات گوش نکردند. او احساس می‌کرد که نداشتن این نوع کنترل بر روی آثار، موجب ایجاد انزجار در او شده بود.

به علاوه، کوین فایگی سعی کرده بود شرایط را برای بازگرداندن حقوق شخصیت‌ها به مارول فراهم کند و این فرآیند مدتی طول کشید. این مشکلات حقوقی به تاخیر در همکاری‌ها و ایجاد ناپایداری‌ها در دنیای مارول منجر شدند، اما در نهایت، بعضی از این اختلافات حل شده و همکاری‌ها ادامه پیدا کردند.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *