مجله سیمدخت
0

منتشر نشدن فیلم ماموریت غیرممکن 8 به دلیل اعتصاب‌ها به تأخیر افتاد

بازدید 93

طبق گزارشی که خبرنگار The Hollywood Reporter انجام داده، انتشار فیلم ماموریت غیرممکن 8 به دلیل اعتصاب‌ها تقریباً یک سال به تأخیر افتاده است.

فیلم هفتم از مجموعه ماموریت غیرممکن با عنوان کامل “ماموریت: غیرممکن – مسیر مرده قسمت اول” در ماه جولای به تئاترها راه یافت. این فیلم با داستان جذاب، بازیگران محبوب و صحنه‌های اکشن هیجان‌انگیز، موفقیت تجاری نسخه‌های قبلی را نتواست تکرار کند. دلیل این شکست باید در هم‌زمانی اکران با فیلم‌های مورد انتظار “باربی” و “اپنهایمر” جستجو شود.

ارون کوچ (Aaron Couch)، خبرنگار The Hollywood Reporter اخیراً اعلام کرده است که انتشار فیلم ماموریت غیرممکن 8 حدوداً یک سال به تأخیر افتاده است. این فیلم مورد انتظار باید در تاریخ ۸ تیرماه ۱۴۰۳ (معادل با ۸۲ ژوئن ۲۰۲۴) به تئاترها برسد، اما علاقه‌مندان حالا باید تا ۲ خرداد ماه ۱۴۰۴ (معادل با ۲۳ مه ۲۰۲۵) صبر کنند.

به نظر می‌رسد اعتصاب نویسندگان و بازیگران فیلم مسئول تغییرات در برنامه‌ریزی‌های پارامونت پیکچرز است. هرچند نویسندگان پس از امضای توافقنامه به کار خود ادامه داده‌اند، بازیگران هنوز هم در تلاشند تا به حقوق عادلانه‌تری دست یابند. ادامه دادن اعتصاب‌ها باعث شده تا تیم فیلم‌سازی به اندازه کافی زمان برای آماده‌سازی ماموریت غیرممکن 8 برای اکران در تابستان سال آینده نداشته باشند.

“ماموریت: غیرممکن – مسیر مرده قسمت دوم” که حالا به عنوان نسخه دوم شناخته می‌شود، ادامه‌ای به ماموریت: غیرممکن – مسیر مرده قسمت اول است. با این حال، پیتر کوچ در بخشی از گزارش خود اشاره کرده است که احتمال دارد دست اندرکاران نام دیگری برای این فیلم مورد انتظار انتخاب کنند.

این مورد، محصولی از پارامونت پیکچرز است که به دلیل اعتصاب نویسندگان و بازیگران به تأخیر افتاده است، و پیش‌تر آثاری همچون “دیون: قسمت دوم” و “گودزیلا در برابر کینگ: امپراتوری جدید” هم تاخیر در انتشار داشته‌اند.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *