مجله سیمدخت
0

نهنگ پپه در معامله‌ای شگفت‌انگیز ۴۶ میلیون دلار سود برد!

نهنگ پپه در معامله‌ای شگفت‌انگیز ۴۶ میلیون دلار سود برد!
بازدید 37

در روزهای اخیر، خبر تحویل یک سرمایه‌گذاری اولیه ۳ هزار دلاری به مبلغ ۴۶ میلیون دلار با استفاده از میم‌کوین‌ پپه (PEPE) توسط یک معامله‌گر باهوش، توجه جامعه کریپتو را به خود جلب کرده است. پلتفرم ردیابی لوک‌آن‌چین (Lookonchain)، این موضوع را با ارایه خبر این سود ۱۵۷۱۸ برابری به اطلاع جامعه رسانده و جزئیات بیشتری را در این باره ارائه کرده است.

تیم لوک‌آن‌چین توضیح داده که این معامله‌گر در تاریخ ۱۵ آوریل ۲۰۲۳، مبلغ نزدیک به ۳۰۰۰ دلار را برای خرید ۴.۹ تریلیون توکن PEPE سرمایه‌گذاری کرد.

با توجه به رشد قیمت پپه از آن زمان، این معامله‌گر ۱.۴۱ تریلیون توکن را با قیمت ۷.۴ میلیون دلار و ۲۵۵ میلیارد توکن را به قیمت تقریبی ۲.۳ میلیون دلار فروخت.

با وجود این فروش، او هنوز تعداد ۳.۵ تریلیون توکن PEPE را در کیف پول خود نگه داشته که بر اساس قیمت‌های فعلی، تقریباً ۳۸.۹ میلیون دلار ارزش دارد.

تاریخ خرید این توکن‌ها، سوالاتی را در میان اعضای جامعه ارز دیجیتال برانگیزیده است؛ زیرا به زمان راه‌اندازی پپه بسیار نزدیک است. علاوه بر این، در همان تاریخ، این معامله‌گر ۲۰ هزار توکن تایم‌لس (LIT) را با ارزش تقریبی ۲۲۵۶ دلار برای خرید ۳.۴ تریلیون توکن PEPE خرج کرده است.

با توجه به وضعیت نسبتاً مبهم توکن تایم‌لس و ارزش بازار تنها ۳.۶ میلیون دلاری آن، تصمیم مبادله توکن‌های LIT با PEPE، نشانگر سطحی از دانش است که تنها افراد داخلی پروژه آن را دارند.

قیمت میم‌کوین‌پپه در طی ۲۴ ساعت گذشته موفق به ثبت سقف تاریخی ۰.۰۰۰۰۱۱۵۱ دلار شده که دومین رکورد شکنی آن در طول هفته گذشته است.

ارزش بازار پپه در حال حاضر ۴.۶۸ میلیارد دلار است که آن را به سومین میم‌کوین‌ برتر از نظر ارزش بازار پس از دوج‌کوین (DOGE) و شیبا اینو (SHIB) می‌کند.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *