مجله سیمدخت
0

استقبال بی‌نظیر کاربران از فصل جدید بازی فورتنایت!

استقبال عجیب و غریب کاربران فورتنایت از فصل جدید!
بازدید 51

با آغاز فصل جدید، فورتنایت به استقبال استقبال فوق‌العاده‌ای از کاربران می‌رود. این بازی به حدی محبوب است که رکوردهای جدید به یکدیگر پیوسته وارد شده‌اند.

فورتنایت در سال ۲۰۱۷ لانچ شد و سریعاً توجه‌ها را به خود جلب کرد. این بازی به سرعت در مرکز توجه بازی‌بازان قرار گرفت و اکثر استریمرها و یوتیوبرهای معروف هم به آن پرداختند. محبوبیت فورتنایت به حدی رسید که برخی خانواده‌ها مجبور شدند مربیان حرفه‌ای را برای فرزندانشان استخدام کنند تا مهارت‌های بازی در این بتل رویال رایگان را بهبود بخشند.

اگرچه تعداد کاربران نسبت به گذشته کاهش یافته است و بسیاری از تولیدکنندگان محتوا به سمت عناوین دیگری متمایل شده‌اند، اما با وجود این امور، فورتنایت هنوز هم جذابیت خود را حفظ کرده است. ورود به فصل جدید همراه با استقبال ناگهانی و بی‌انتظار کاربران از این بازی بوده است. در وب‌سایت رسمی فورتنایت، بیش از ۵ میلیون و ۶۳۰ هزار نفر در حال بازی هستند. از این تعداد، ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار نفر در مد بتل رویال، نزدیک به ۹۰۰ هزار نفر در حالت Ranked و ۷۵۵ هزار نفر هم در Zero Build فعالیت دارند. بقیه بازیکنان هم در سایر بخش‌ها شرکت می‌کنند.

اپیک گیمز امکان مشاهده تعداد همزمان کاربران را در وب‌سایت رسمی فورتنایت ارائه داده است. این بخش از وب‌سایت همچنین اطلاعات مربوط به هفته‌ها یا ماه‌های گذشته را نیز نمایش می‌دهد. با شروع فصل جدید، رکورد بیش‌ترین تعداد همزمان کاربران که با تعداد ۵ میلیون و ۸۸۸ هزار نفر به ثبت رسیده است، برجسته شده است.

حضور بیش از ۵ میلیون کاربر همزمان در بازی فورتنایت، که ۶ سال از عرضه‌اش می‌گذرد، بدون شک یک دستاورد بزرگ برای اپیک گیمز محسوب می‌شود. این عدد بسیار قابل توجه است و نشان می‌دهد که هنوز هم فورتنایت توانسته است جاودانگی خود را حفظ کند. این فصل جدید با نام “Fortnite OG” شناخته می‌شود و شامل بازگشت نقشه و سلاح‌های کلاسیک بازی می‌شود. این تغییرات محتوایی باعث شده‌اند که کاربران از مدت‌ها پیش انتظار داشته‌اند و بسیار مشتاقانه به استقبال بازگشت این محتواها بروند.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *