مجله سیمدخت
0

جدال لفظی بین مدیران تتر و ریپل.

جدال لفظی بین مدیران تتر و ریپل.
بازدید 19

در پستی برجسته در پلتفرم X، پائولو آردوینو، مدیرعامل شرکت تتر، به اظهارات اخیر برد گارلینگهاوس، مدیرعامل شرکت ریپل، واکنش نشان داده است. همانطور که در گزارش‌های پیشین رمزارز نیوز اعلام شده بود، گارلینگهاوس اخیراً اعلام کرده بود که دولت ایالات متحده قصد دارد تحقیقی درباره تتر انجام دهد و این شرکت را جریمه کند.

گارلینگهاوس با بیان اینکه “مشخص است که صادرکننده استیبل‌کوین تتر با دولت ایالات متحده مواجه است”، نگرانی خود را اعلام کرد.

وی همچنین اظهار داشت که به دلیل تسلط بالای تتر بر بازار، پیش‌بینی تأثیر دقیق این موضوع بر اکوسیستم ارزهای دیجیتال چالش برانگیز است. بر اساس اطلاعات ارائه شده توسط کوین‌گکو، ارزش بازار استیبل‌کوین USDT حدود ۱۱۰.۸ میلیارد دلار است.

در پاسخ به اظهارات فوق، آردوینو، که در ماه اکتبر به عنوان رهبر تتر منصوب شده بود، گارلینگهاوس را به عنوان یک مدیرعامل بی‌آگاه مورد انتقاد قرار داده است. وی همچنین به این نکته اشاره کرده که شرکت تحت مدیریت گارلینگهاوس توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) ایالات متحده تحت بررسی قرار دارد.

همچنین، آردوینو به یادآوری کرد که ریپل در حال آماده سازی برای راه‌اندازی استیبل‌کوین خود به منظور رقابت با USDT است. کمیسیون SEC در پرونده اخیر خود این ارز دیجیتال با پشتوانه دلار را که هنوز راه‌اندازی نشده، به عنوان یک دارایی رمزارزی بدون مجوز توصیف کرده است.

در ادامه، آردوینو از ایمنی اکوسیستم تتر دفاع کرده و به همکاری این شرکت با موسسه امنیتی چین‌آنالیز (Chainalysis) و همچنین، آژانس‌های مجری قانون در سراسر جهان اشاره کرده است.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *