مجله سیمدخت
0

بدترین شغل برای افراد بالای 40 سال

بازدید 45

1. فروشنده

بر اساس یک مطالعه درسال 2016؛ افراد 45 ساله و بالاتر کـه در مشاغل فروشندگی مشغول بـه کار هستند، بـه احتمال زیاد بی تحرک، سیگار می‌کشند و رژیم هاي‌ غذایی ناسالم دارند. اوه، و همچنین احتمال بیشتری دارد کـه کلسترول بد و فشار خون بالا داشته باشند، کـه در هر سنی، بـه ویژه میانسالی، ایده خوبی نیست.

2. توسعه دهنده سخت افزار کامپیوتر

مطمئناً بـه نظر می‌رسد کار عالی با پتانسیل طولانی مدت اسـت. اما الزاماًً محیطی دلپذیر برای کارکنان پیر نیست.

3. خلبان خطوط هوایی

این شغل بـه عنوان سومین شغل پر استرس سال 2017 پس از آتشنشان و سربازی انتخاب شد. چه چیزی در ان استرس زا اسـت؟ ساعات طولانی اسـت، مشتریان بدخلق هستند، و برخلاف اکثر مشاغل، اگر سوئیچ را اشتباه بزنید، عواقبی در پی خواهد داشت. یک مطالعه درسال 2012 نشان داد کـه تقریبا نیمی از سقوط هاي‌ هواپیما بـه دلیل خطای خلبان اسـت. یک فرد 40 ساله بـه چنین فشاری نیاز ندارد. اگر صحبت از پرواز شد.

4. تولید کننده لبنیات

این چیزی اسـت کـه یک کشاورز لبنیات تقریبا هرگز انجام نمی‌دهد: بنشینید. بـه گفته Hansen’s Dairy، یک مزرعه لبنی متعلق بـه خانواده در نزدیکی هادسون، آیووا، «تمام روز» روی پای شـما فقط بخشی از زندگی یک دامدار اسـت، مانند زایمان گوساله، و شیر دادن و تغذیه گاوها بین دو تا سه بار در روز. و مراقبت هرگز متوقف نمی شود. مثل این اسـت کـه پدر و مادر یک نوزاد تازه متولد شده باشید، اما بچه هرگز بزرگ نمی شود.

5. سرور غذا

میزهای انتظار راهی سخت برای امرار معاش اسـت. روی پای خود ایستاده اید، ساعت ها طولانی اسـت، و برای پرداخت صورت حساب ها بیشتر بـه انعام تکیه می‌کنید. بدتر از همه ی، برخی از مطالعات نشان دادند کـه تقریبا چهار نفر از هر پنج سرویس دهنده غذا، رژیم غذایی روزانه نه چندان عالی را گزارش کردند، زیرا انها بیشتر هر چیزی را کـه در رستورانشان سرو می شد میخوردند.

6. زباله جمع کن ها

باور کنید یا نه، این می‌تواند یک شغل وسوسه انگیز باشد، بـه خصوص با توجه بـه دستمزدهای بالا. برخی از کارگران میتوانند انتظار داشته باشند کـه 100000 دلار یا بیشتر درآمد داشته باشند. اما بـه هیچ عنوان پول سهولت نیست. در بسیاری از شهرها، انتظار می‌رود کـه خدمه حمل زباله هرروز بـه طور متوسط 20 مایل پشت کامیون هاي‌ زباله در حال حرکت بدوند. این شش مایل کمتر از یک ماراتن اسـت. هرروز. اوه، و سپس تصادفات و تلفات وجوددارد. انها بـه طور متوسط بـه ازای هر 100000 کارگر تمام وقت 25 مرگ و میر دارند

7. کارگر پستی

8. محوطه سازی

یک شغل فوق العاده برای افرادی کـه عاشق باغبانی و بیرون بودن هستند، اما ممکن اسـت در دهه 40 زندگی شـما کمتر احساس می شود، زمانی کـه متوجه شدید خم شدن و زانو زدن چقدر درگیر اسـت. همچنین، میدانید وقتی کمردرد بـه بخشی از زندگی شـما تبدیل میشود، چه چیز سرگرم کننده نیست؟ چرخ دستی.

9. راننده تاکسی

شـما تمام روز روی باسن خود هستید ودر حال رانندگی هستید. چه چیزی می‌تواند برای کسی کـه بـه میانسالی می‌رسد عالی تر باشد؟ برای یک چیز، دیگر ان ثبات مالی را کـه قبلا ارائه میکرد، ارائه نمیدهد. طبق یک داستان اخیر، خودکشی برای رانندگان تاکسی حرفه اي بـه طور فزاینده اي رایج می شود، زیرا انها بیشتر در بدهی فرو می‌روند و از “سبک زندگی پایداری کـه زمانی انتظار داشتند” دور می‌شوند.

10. بدل کار

این یک فعالیت پرخطر در دوران جوانی است که زمانی که بدن شما شروع به تغییرات کردن می‌کند و واکنش‌های شما دیگر به همان شکل قبلی نیست، به خطرناک‌ترین حالت خود می‌رسد. علاوه بر این، مطمئن نیستیم که شنیده‌ایم یا خیر، اما افراد مشغول به اجرای حرکات تقلیدی ممکن است آسیب ببینند و گاهاً جان خود را از دست بدهند. یک بدلکار در حین فیلمبرداری از “انتقام‌جویان”، پوست سر خود را به طور وحشتناکی آسیب دید. او به اندازه‌ای خوش‌شانس بود که از این حادثه به سلامت خارج شد.
دین فورستر، که در فیلم‌هایی مانند “ماموریت غیرممکن” به آتش کشیده شده و توسط وسایل حمل و نقل تصادفی مورد آسیب جسمی قرار گرفته است، در سن 40 سالگی تصمیم به کاهش فعالیت‌های بدلکاری خود گرفته است. این امر ممکن است به خاطر تناسب نیازها و توانایی‌های جسمی در سنین مختلف باشد. حتی در مواقعی پیش می‌آید که فرد ممکن است از پله‌ها بیفتد.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *