مجله سیمدخت
0

طرح‌های برتر ناخن برای ماه شهریور

بازدید 44

1.طراحی منیکور با الهام از رنگین‌کمان در طیف رنگی روشن

رنگ های‌ نئون ناخن همیشه در تابستان مد هستند. با پایان یافتن فصل، سعی کنید نئون‌های‌ کمی آرام را انتخاب کنید، مانند نمونه‌هایي که دراین مانیکور رنگین کمانی هنوز روشن اسـت.

2. نمای نزدیک از انگشت شست با لاک براق و صورتی باربی

شیدایی باربی پس از اکران همان‌ گونه در حال چرخش اسـت، بنابر این در آگوست امسال نمی‌توانید با یک ظاهر ناخن صورتی داغ اشتباه کنید.

3. طرح‌های انتزاعی متنوع و بافت‌های گوناگون در مانیکور

اگر در زندگی از مانترای “بیشتر بیشتر است” استفاده می‌کنید، این ناخن‌های پررنگ و انتزاعی برای شما مناسب خواهند بود. از یک طرف، آن‌ها ما را به خاطر چاپ کروک یادآوری می‌کنند. از سوی دیگر، با جذابیتی تقریباً غریبه یا مانند پری به نظر می‌آیند، که از دنیایی دیگر آمده‌اند. مهم این است که ما برای آنها در اینجا حضور داریم.

4. طراحی ناخن با پایه‌ای درخشان از رنگ صورتی و لبه‌های کوتیکولی تیره

رنگ صورتی را دوبرابر کنید، لذت را دوچندان ببرید. این مانیکور فرانسوی با استفاده از روکش دوگانه و ترکیب معکوسی از پوشش صورتی مرواریدی با نقطه‌نور کوتیکول صورتی درخشان و گرم، مجموعه‌ای را به وجود آورده است که باعث افتخار ال وودز می‌شود.

5. طرح ناخن با ترکیبات کروم متنوع و الگوهای چاپی در زنگ‌های نارنجی و آبی

اشتباه کردن با رنگ‌های مکمل هرگز اتفاق نمی‌افتد. در این مورد، Madelyn Cline از سایه‌های آبی و نارنجی استفاده می‌کند تا ظاهری گرم و سرد برای ناخن‌های ماه آگوست ایجاد کند، که ما را به یاد روزهای ساحلی می‌اندازد.

6. طراحی ناخن فرانسوی با انتهای رنگ‌صورتی و جزئیات لایه‌های شفاف

تعداد اندکی از غذاها به اندازه پای گیلاس به تابستان ارتباط دارند. به همین دلیل، همگی ما تمایل داریم تا طرح‌های ناخن خود را با اضافه کردن گیلاس، به هنر تابستانی تبدیل کنیم. در این حالت، این طرح‌ها با جزئیاتی در رنگ‌های صورتی به سبک فرانسوی ترکیب می‌شوند، و همواره می‌توانید انتخاب کنید که از پایه‌های رنگین کمانی یا رنگ‌های ثابت دیگری استفاده کنید. دنیا به عنوان یک صدف، در اختیار شماست، سبد میوه‌ها.

7. ناخن پیک نیک هندوانه

در مورد میوه‌های تابستانی صحبت می‌شود، ناخن‌های هندوانه ممکن است تنها تولیدی باشد که در طول این فصل بر گیلاس غلبه دارد. اگر ترجیح می‌دهید به میوه‌های آبدار مشتاق باشید، می‌توانید از آنها برای الهام‌گیری از طرح ناخن‌های خود در ماه مرداد استفاده کنید. از چگونگی ترکیب ناخن‌های هندوانه‌ای با الهام از رنگ‌های پریک و ناخن‌های قرمز جامد در این مجموعه زیبا لذت می‌بریم.

8. یک مانیکور خنثی با جزئیات قطره شبنم

اگر چه تنها به دنبال یک طرح ناخن نیستید، اما اگر به دنبال یک طراحی تابستانی منحصر به فرد هستید، لهجه‌های قطره‌های شبنم را انتخاب کنید. هنر سه‌بعدی ناخن‌های شما به تازگی به انگیزه‌ای شبیه می‌شود که به تازگی به استخر فرو رفته‌اند، حتی اگر اکنون در پشت میز خود به سر برده باشید.

9. طراحی ناخن با الهام از آب و لایه‌های سه‌بعدی لاستیکی به رنگ آبی

احتمالاً جذاب‌ترین طرح ناخن ماه اوت نباشد، اما چقدر هنر ناخن با لایه‌های داکی از لاستیک جذاب است؟ حتی اگر اردک را از معادله حذف کنید، با توجه به الهام‌گیری از استخر، کافی است تا ما را به یک تابستان که هنوز به اتمام نرسیده، بازگرداند.

10. ناخن های آبی

با توجه به موجودیت آب، راه دیگری برای خیس کردن ناخن‌هایتان وجود دارد: استفاده از پایه آبی مرمری به همراه لایه‌های سه‌بعدی با اشکال قطره‌آب. این طراحی به ناخن‌های شما طراوت و جلوه‌ای کاملاً تازه می‌بخشد.

11. ناخن هلو آمبره

با استفاده از این طراحی ناخن آمبره، می‌توانید تابستان را به آغاز پاییز تبدیل کنید. این طرح به رغم جذابیت خود، بازسازی ناخن‌ها در واقع زیاد پیچیده نیست. به سادگی با یک پایه لخت آغاز کنید، سپس از یک اسفنج با رنگ‌هلویی و لاک شفاف استفاده کنید تا روی ناخن‌ها افکت آمبره ایجاد کنید. در نهایت با یک لایه لاک رویی پوشش دهید و با یک برس جزئیات لبه‌ها را تنظیم کنید.

12. مانیکور با جزئیات سه بعدی در سایه های عسلی، سبز و نارنجی

آیا می‌دانید بهترین ماه ها برای برداشت عسل از تیر تا شهریور اسـت؟ این مانی ژله اي شفاف و طلایی بـه این ایده ادای احترام می کند ودر عین حال سایه های‌ محبوب را برای پایان تابستان و ابتدای پاییز در خود جای داده اسـت.

13. مانی صورتی کم رنگ و خنثی با تکه های طلا

برای یک مانوی آگوست ساده ودر عین حال جذاب، پایه شیری رنگی را انتخاب کنید که با تکه های‌ فویل طلا تزئین شده اسـت.

14. مانیکور در سایه های نارنجی و آبی، با لهجه های سه بعدی

برای این‌که واقعاً بـه حال و هوای تابستانی متمایل شوید، این هنر ناخن الهام گرفته از مالیبو را کپی کنید. این مانی با آب سه بعدی، ناخن‌های‌ امبره هلویی-نارنجی برای تقلید از شن و گل‌های‌ درخشان ساحلی، مطمئناً سرها را برمی‌گرداند.

15. مانیکور در سایه های رنگین کمان، با چرخش های تک رنگ در هر انگشت

یکی از راه‌های‌ ترکیب یک دسته از رنگ‌های‌ ناخن دریک مانیکور، انتخاب طرح تک رنگ روی هر ناخن اسـت.

16. مانی زرد نئونی با جزئیات فضای منفی

ویمبلدون ممکن اسـت تمام شده باشد، اما لاک ناخن زرد توپ تنیس همان‌ گونه یک انتخاب محبوب برای بقیه تابستان اسـت. نیمه ماه های‌ فضای منفی بـه مجموعه حس زیبایی می بخشد.

17. یک مانیکور مواج با چندین رنگ

در حالی‌که این ایده هنر ناخن مواج از قوطی پاپی الهام گرفته شده اسـت، ما را بـه یاد دهه 70 و رنگ های‌ محبوب پاییز می اندازد.

18. مانی مرمری دودی در سایه های نارنجی و خاکستری

از قبل مشتاق پاییز هستید؟ با مانیکور الهام گرفته از آتش که با استفاده از تکنیک سنگ مرمر دودی طراحی شده اسـت، در حالیکه برای پاییز سلام میکنید، تابستان را ببوسید.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *