مجله سیمدخت
0

دلیل محدودیت‌های جدید برای پست های توییتر

بازدید 33

توییتر به ادعا می‌گوید هدف اصلی از اعمال محدودیت در مشاهده‌ی پست‌های این شبکه‌ی اجتماعی، جلوگیری از سوءاستفاده‌ی کلاهبرداران بوده است. در روزهای اخیر، توییتر با وضعیتی آشفته مواجه شده است که اعمال محدودیت در تعداد پست‌های قابل مشاهده برای کاربران رایگان عامل اصلی آن بوده است. این تصمیم برای بسیاری از افراد سرگردان‌کننده بوده است، اما شرکت مذکور اعلام کرده است که نمی‌تواند جزئیات بیشتری درباره تصمیم خود به عموم ارائه دهد.

توییتر در یک پست اعلام کرده است: “ما به‌طور موقت استفاده از پلتفرم خود را محدود کرده‌ایم تا بتوانیم بات‌ها و کلاهبردارانی که قصد آسیب رساندن به این شبکه‌ی اجتماعی را دارند، شناسایی و حذف کنیم. ارائه‌ی هرگونه اطلاع قبلی درباره این اقدام به افراد مورد اشاره اجازه می‌داد رفتار خود را تغییر دهند و شناسایی نشوند.”

انگجت می‌نویسد که در حالی‌که برخی از مردم شک و تردیدی نسبت به دلایل توییتر برای اعمال محدودیت در مشاهده‌ی پست‌ها داشتند، این شرکت دلایل خود را برای اتخاذ این تصمیم توضیح داده است. توییتر ادعا کرده است که اصلی‌ترین هدف از اعمال محدودیت، جلوگیری از افراد سودجویی است که به دنبال جمع‌آوری داده‌های عمومی و استفاده از آن‌ها برای آموزش هوش مصنوعی و همچنین جلوگیری از تغییر دستکاری افراد مختلف است.

او معتقد است که توییتر توضیحات مرتبط با اعمال محدودیت را در زمانی ارائه داده است که خود محدودیت را به حداقل کاهش داده بود. بسیاری اشاره کرده‌اند که محدود کردن تعداد توییت‌هایی که هر کاربر می‌تواند در یک روز مشاهده کند، ممکن است دسترسی تبلیغ‌دهندگان به جامعه‌ی کاربری را محدود کند و درآمد توییتر را با موانعی مواجه سازد.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *