مجله سیمدخت
0

تصاویر ناشناخته از فیلم “شوالیه تاریکی” با تمرکز بر جوکر هیت لجر منتشر شدند

بازدید 61

صفحه اخبار فیلم “بتمن” در شبکه اجتماعی ایکس تصاویر ناشناخته از فیلم “شوالیه تاریکی” را که هیث لجر را در حال گریم برای نقش جوکر نشان می‌دهد، منتشر کرده است.

در دهه‌های گذشته، چندین بازیگر نقش جوکر را بر روی پرده نقره‌ای به تصویر کشیده‌اند، اما عملکرد هیث لجر بی‌تردید یکی از برجسته‌ترین‌ها بوده است. چند ماه قبل از اکران “شوالیه تاریکی” و پیش از اینکه لجر نتیجه کار خود را ببیند، او به دلیل مصرف بیش از حد دارو درگذشت. این موضوع باعث شد تا برخی از افراد معتقد شوند نقش پیچیده‌ای مانند جوکر باعث شده تا او به چنین سرنوشتی دچار شود.

هنگامی که هیث لجر به عنوان بازیگر نقش جوکر در فیلم “شوالیه تاریکی” انتخاب شد، بسیاری انتقاد کردند و او را انتخاب نادرستی می‌دانستند. با این حال، با بازی فوق‌العاده‌ای که ارائه داد، او نه تنها توانست تحسین منتقدان و مخاطبان را جلب کند بلکه برنده جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل مرد شد.

صفحه اخبار فیلم “بتمن” اخیراً تصاویر ناشناخته از فیلم “شوالیه تاریکی” را با دیگر کاربران به اشتراک گذاشته است، اگرچه روشی که این تصاویر به دست آمده‌اند مشخص نیست. تصاویر مربوط به هیث لجر در حال گریم برای نقش جوکر را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید.

در داستان “شوالیه تاریکی”، بتمن با همکاری جیم گوردون و هاروی دنت، موفق شده است خلافکاران را به نقطه‌ای رسانده و فعالیت‌های آن‌ها را متوقف کند. در این حالت، یک خلافکار جدید ظاهر می‌شود و به رؤسای گروه‌های جنایتکاری ارائه می‌دهد که چگونه می‌توانند با بتمن مقابله کنند. اما این طرح جدی گرفته نمی‌شود و جوکر تصمیم می‌گیرد به شخصیت خود دست بزند و نشان دهد چه نقشه‌هایی در ذهن دیوانه‌اش پنهان است.

کریستوفر نولان، قبل از درگذشت هیث لجر، تصمیم می‌گیرد جوکر را به عنوان یک کمیابی وجودی کوتاه مدت در فیلم “شوالیه تاریکی” معرفی کند.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *