مجله سیمدخت
0

آیا اکران فیلم ونوم 3 دوباره به تعویق افتاده است؟

آیا اکران فیلم ونوم 3 باری دیگر به‌تعویق افتاد؟
بازدید 32

وضعیت صنعت سینمایی شرکت سونی در حال حاضر خوب نیست، زیرا گزارش‌ها نشان می‌دهد که اکران فیلم ونوم 3 با یک تاخیر جدید مواجه خواهد شد.

منتظرترین فیلم از میان تمام پروژه‌های دنیای اسپایدرمن تحت عنوان ونوم 3 است. این فیلم با بازیگری تام هاردی، در مقایسه با دو قسمت قبلی، با حضور بازیگران معروف مانند جونو تمپل، بازیگر سریال Ted Lasso، و چیوتل اجیوفور، بازیگر مشهور از سری فیلم‌های دکتر استرنج، منتظر شده است.

بر اساس گزارش جدید ورایتی، اگر اعتصابات اتحادیه بازیگران (SAG-AFTRA) به زودی پایان نیابد و تولید فیلم تا چند هفته آینده آغاز نشود، تاریخ اکران فیلم ونوم 3 با یک تاخیر دیگر مواجه خواهد شد. در یک مصاحبه قبلی، جونو تمپل اعلام کرده بود که سونی اکتبر ۲۰۲۴ را برای اکران این فیلم در نظر دارد. با این حال، این اعلامات تاییدیه‌ای از منابع رسمی نداشته‌اند، بنابراین این امر قطعی نمی‌شود.

در آخرین فیلم ونوم که در دنیای سینمایی مارول به نمایش درآمد، ادی و ونوم از طریق یک طلسم به دنیای اسپایدرمن منتقل شدند (بلافاصله پس از تیتراژ فیلم Venom: Let There Be Carnage) و سپس به دنیای خود بازگشتند (پس از تیتراژ فیلم Spider-Man: No Way Home). این بازگشت به همراه باقی‌مانده‌ی سیمبیوت ونوم در دنیای مارول، احتمالاً نقش مهمی در داستان فیلم ونوم 3 خواهد داشت.

همچنین بر اساس شایعات، چیوتل اجیوفور در نقش اورول تیلور، رهبر گروه The Jury، حضور خواهد داشت. در کمیک‌ها، این گروه به منظور مقابله با ونوم و سیمبیوت‌های دیگر جمع شده‌اند. بنابراین، اگر این شایعات صحت داشته باشند، ادی و ونوم قطعاً با چالش‌های جدیدی مواجه خواهند شد.

فیلم مورد انتظار ونوم 3 برای اکران در ماه اکتبر سال آینده در نظر گرفته شده است. اما با توجه به شرایط فعلی، این تاریخ ممکن است تغییر کند و تا زمان حال اطلاعاتی در مورد لیست بازیگران یا تاریخ اکران دقیق مشخص نشده است.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *