مجله سیمدخت
0

چه انتظاراتی باید از تامی در The Last of Us داشت؟

بازدید 33

در سریال تلویزیونی The Last of Us، تامی نقشی بسیار مهم در پیشبرد داستان دارد، به ویژه در نسخه دوم این سری بازی. اما نقش تامی در این فرنچایز تلویزیونی چیست؟ آیا او ارزش یک حضور برجسته در این سریال را دارد؟ در فصل دوم این سریال The Last of Us چه انتظاراتی از نقش تامی داریم؟

داستان انتقام‌جویی تامی، برادر جوئل، در نسخه دوم بازی The Last of Us بیشتر در پس زمینه جریان دارد و جزئیات بیشتری از آن را نداریم. اما سریال The Last of Us این امکان را دارد که همزمان به داستان‌های الی، ابی و تامی پرداخته و آنها را به تصویر بکشد. داستان نسخه دوم بازی با مرگ جوئل آغاز می‌شود و الی، که به شدت به جوئل وابسته بوده، برای انتقام از ابی که جوئل را کشته است، به اقدام می‌پردازد. اما تامی پیش از او اقدام به انتقام می‌کند. در حالی که ما داستان‌ها را از دیدگاه‌های الی و ابی دنبال می‌کنیم و تنها نتایج اعمال تامی را می‌بینیم و اطلاعات دقیقی از آن نداریم، سریال The Last of Us می‌تواند این جنبه‌های پنهان و جذاب از داستان تامی را نشان دهد.

فصل اول سریال The Last of Us با استقبال بسیار خوبی مواجه شد و به سرعت به یکی از بهترین سریال‌های مبتنی بر بازی‌های ویدیویی تبدیل شد. این سریال به زیبایی اجزایی از داستان اصلی بازی را نشان داد و همچنین اطلاعات جدیدی را برای بهتر فهمیدن داستان افزود. به عنوان مثال، ما با شخصیتی جدید به نام کیتلین آشنا شدیم که در بازی اصلی حضور نداشت. این نشان می‌دهد که سریال می‌خواهد با افزودن جزئیات تازه به داستان اصلی، تجربه‌ای حتی بهتر از فصل اول را ارائه دهد.

همانطور که اشاره شد، فصل دوم سریال د لست آف آس فرصتی دارد تا به داستان‌های پنهان و پشت پرده تامی پرداخته و آنها را به تصویر بکشد. این داستان در واقع قبل از ورود الی به سیاتل اتفاق می‌افتد، زمانی که تامی به سیاتل می‌رسد و تعدادی از سربازان گروه W.L.F را شکست می‌دهد. سریال The Last of Us به راحتی می‌تواند به این اتفاقات بپردازد و بخش‌های مهمی از داستان را روایت کند. تلاش‌های تامی برای انتقام نبوده و ما می‌دانیم که او تیراندازی ماهری بود که به طور مداوم ابی را آزار می‌داد.

در سریال تلویزیونی “The Last of Us”، تامی نقشی بسیار مهم در پیشبرد داستان دارد، به ویژه در نسخه دوم این سری بازی. اما نقش تامی در این فرنچایز تلویزیونی چیست؟ آیا او ارزش یک حضور برجسته در این سریال را دارد؟ در فصل دوم این سریال “The Last of Us” چه انتظاراتی از نقش تامی داریم؟

داستان انتقام‌جویی تامی، برادر جوئل، در نسخه دوم بازی “The Last of Us” بیشتر در پس‌زمینه جریان دارد و جزئیات بیشتری از آن را نداریم. اما سریال “The Last of Us” این امکان را دارد که همزمان به داستان‌های الی، ابی و تامی پرداخته و آنها را به تصویر بکشد. داستان نسخه دوم بازی با مرگ جوئل آغاز می‌شود و الی، که به شدت به جوئل وابسته بوده، برای انتقام از ابی که جوئل را کشته است، به اقدام می‌پردازد. اما تامی پیش از او اقدام به انتقام می‌کند. در حالی که ما داستان‌ها را از دیدگاه‌های الی و ابی دنبال می‌کنیم و تنها نتایج اعمال تامی را می‌بینیم و اطلاعات دقیقی از آن نداریم، سریال “The Last of Us” می‌تواند این جنبه‌های پنهان و جذاب از داستان تامی را نشان دهد.

فصل اول سریال “The Last of Us” با استقبال بسیار خوبی مواجه شد و به سرعت به یکی از بهترین سریال‌های مبتنی بر بازی‌های ویدیویی تبدیل شد. این سریال به زیبایی اجزایی از داستان اصلی بازی را نشان داد و همچنین اطلاعات جدیدی را برای بهتر فهمیدن داستان افزود. به عنوان مثال، ما با شخصیتی جدید به نام کیتلین آشنا شدیم که در بازی اصلی حضور نداشت. این نشان می‌دهد که سریال می‌خواهد با افزودن جزئیات تازه به داستان اصلی، تجربه‌ای حتی بهتر از فصل اول را ارائه دهد.

همانطور که اشاره شد، فصل دوم سریال “The Last of Us” فرصتی دارد تا به داستان‌های پنهان و پشت پرده تامی پرداخته و آنها را به تصویر بکشد. این داستان در واقع قبل از ورود الی به سیاتل اتفاق می‌افتد، زمانی که تامی به سیاتل می‌رسد و تعدادی از سربازان گروه W.L.F را شکست می‌دهد. سریال “The Last of Us” به راحتی می‌تواند به این اتفاقات بپردازد و بخش‌های مهمی از داستان را روایت کند. تلاش‌های تامی برای انتقام نبوده و ما می‌دانیم که او تیراندازی ماهری بود که به طور مداوم ابی را آزار می‌داد.

ما می‌دانیم که داستان نسخه دوم اصلی بازی “The Last of Us” بر انتقام الی برای جوئل و در نهایت بطالت کشیده شدن زندگی متمرکز است. اما نباید فراموش کرد که تامی برادر جوئل بوده و حتی به باور عموم حق بیشتری برای انتقام دارد. تامی در زمان مرگ جوئل در کنار او بود و با این حال نتوانست او را نجات دهد و بدون شک این موضوع بار روانی به شدت سنگینی برای او دارد.

گابریل لونا (Gabriel Luna) بازیگری فوق‌العاده برای نقش تامی بوده و به خوبی توانست احساس شخصی خانواده‌دوست که برای نجات نزدیکان دست به بدترین کارهای ممکن زده را به تصویر بکشد. این موضوع باعث شده که ما متقاعد شویم او مستحق نقشی مهم‌تر در دنیای “The Last of Us” و به‌خصوص در سریال تلویزیونی این فرنچایز است.

بدون شک بخش‌های زیادی از داستان بازی به نحوه آغاز سفر الی برای انتقام و نحوه آشنایی ابی با لو (Lev) و یارا (Yara) اختصاص می‌یابد. با این حال واقعیت این است که نقش تامی در پیشرفت و یا عقب‌گرد ابی به حدی زیاد بوده که او را مستحق حداقل یک قسمت اختصاصی می‌کند. اینگونه ما نه تنها عمق بیشتری از شخصیت تامی خواهیم داشت، بلکه داستان ابی و الی را نیز با عمق بیشتری درک می‌کنیم.

بخش‌های مهمی از داستان در خارج صحنه رخ می‌دهند، اما سریال به خوبی ما را به ملاقات این بخش‌ها برد که به باور عموم یکی از دلایل موفقیت این سریال بود. داستان اصلی در شب اوت بریک (Outbreak) آغاز می‌شود و این در حالی بوده که سریال با روز اوت بریک داستان را آغاز کرده و به شرح داستان سارا (Sarah)، خرید کیک برای تولد پدر خود جوئل و تعمیر ساعت شکسته او می‌پردازد. همین موضوع باعث شد مرگ ناگهانی سارا برای طرفداران قدیمی تراژیک‌تر از گذشته شود.

بخش دیگر مهمی که در بازی دیده نشد، رابطه میان بیل (Bill) و فرانک (Frank) و نحوه خودکشی آن‌ها بود که به

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *