مجله سیمدخت
0

اگر سم ریمی شخصیت مایلز مورالز را به دنیای لایو اکشن می‌آورد، چه اتفاقی می‌افتاد؟

بازدید 60

هنرمند با استعداد به تازگی یک پوستر جذاب را ایجاد کرده که در آن شخصیت مایلز مورالز وارد دنیای اسپایدرمن به کارگردانی سم ریمی (Sam Raimi) شده است.
با انتشار دنباله فیلم “Spider-Man: Across the Spider-Verse” و با بازی بسیار مورد انتظار “Marvel’s Spider-Man 2″، شخصیت مایلز مورالز بیش از پیش به توجه طرفداران و علاقمندان به دنیای کمیک بوکی دست یافته است. این انتقال و توسعه شگفت‌انگیزی در دنیای مایلز مورالز انجام شده است، اما خوشبختانه داستان تمام نشده است. براساس تایید رسمی شرکت سونی پیکچرز و منابع رسانه‌ای نظیر هالیوود ریپورتر، یک فیلم اسپین‌آف به صورت فیلم‌برداری زنده با محوریت شخصیت مایلز مورالز در حال توسعه و ساخت قرار دارد. متاسفانه در حال حاضر، به دلیل اعتصابات انجمن نویسندگان (WGA) و اتحادیه بازیگران (SAG-AFTRA)، تولید این فیلم به حالت تعلیق درآمده است.
به‌علاوه، هنرمند بااستعدادی به نام بن، اخیراً در صفحه اینستاگرام شخصی خود پوستر جذابی را منتشر کرده است. این پوستر نشان می‌دهد که چگونه می‌توانستیم شاهد معرفی شخصیت مایلز مورالز به دنیای لایو اکشن با دست کارگردان سه‌گانه اسپایدرمن، توبی مگوایر باشیم. به‌عبارت دیگر، در سال ۲۰۱۱ بود که قرار بود قسمت چهارم فیلم اسپایدرمن در سینماها اکران شود، اما متأسفانه به دلایلی، سونی تولید این فیلم را در اواخر سال ۲۰۰۷ لغو کرد. اگر سم ریمی برنامه‌هایی برای مایلز داشت و فیلم “Spider-Man 4” نیز بدون هیچ مشکلی در سینماها اکران می‌شد، می‌توانستیم شاهد اولین حضور مایلز مورالز در دنیای لایو اکشن باشیم.
با باز شدن درب‌های مولتی‌ورس، سونی پیکچرز و مارول می‌توانند به شیوه‌های مختلفی شخصیت مایلز مورالز را به دنیای لایو اکشن معرفی کنند. گزینه اول، سه‌گانه جدید اسپایدرمن تام هالند (Tom Holland) است که قسمت اول آن در مراحل اولیه تولید قرار دارد و در حال حاضر تحت تأثیر اعتصاب انجمن نویسندگان آمریکا قرار گرفته است. گزینه دوم اسپین‌آف لایو اکشن مایلز مورالز است که در دنیای اسپایدرمن سونی جریان دارد و طبق تایید رسمی ایمی پاسکال (Amy Pascal)، تهیه‌کننده کمپانی سونی پیکچرز، در مراحل اولیه تولید قرار دارد. گزینه سوم که محتمل‌ترین گزینه به نظر می‌رسد، منتقل شدن مایلز مورالز از دنیای انیمیشن به دنیای لایو اکشن در پایان انیمیشن “Spider-Man: Beyond the Spider-Verse” است.
با ظهور مفهوم مولتی‌ورس، سونی پیکچرز و مارول می‌توانند به انواع و اقسام شیوه‌ها شخصیت مایلز مورالز را به دنیای لایو اکشن معرفی کنند. گزینه اول، معرفی مایلز مورالز در سه‌گانه جدید اسپایدرمن با بازی تام هالند (Tom Holland) است، که قسمت اول آن در مراحل اولیه تولید قرار دارد و در حال حاضر به علت اعتصاب انجمن نویسندگان آمریکا به تعویق افتاده است. گزینه دوم، توسعه یک اسپین‌آف لایو اکشن به نام “مایلز مورالز” در دنیای اسپایدرمن سونی است که طبق تایید رسمی ایمی پاسکال (Amy Pascal)، تهیه‌کننده کمپانی سونی پیکچرز، در مراحل اولیه تولید قرار دارد. گزینه سوم که به نظر می‌رسد محتمل‌ترین گزینه باشد، منتقل کردن مایلز مورالز از دنیای انیمیشن به دنیای لایو اکشن در پایان انیمیشن “Spider-Man: Beyond the Spider-Verse” است.
از فیلم انیمیشن “Spider-Man: Beyond the Spider-Verse” گرفته تا بازی “Marvel’s Spider-Man 2” و اسپین‌آف لایو اکشن سونی، بدون شک می‌توان گفت که آینده‌ای درخشان در صنعت سرگرمی برای شخصیت مایلز مورالز در انتظار است.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *