مجله سیمدخت
0

چه خبر از بازار ارزهای دیجیتال؟ 24 اردیبهشت 1403

چه خبر از بازار ارزهای دیجیتال؟ 24 اردیبهشت 1403
بازدید 11

با توجه به اطلاعات منتشر شده، بیشتر ارزهای دیجیتال در بازار در طی ۲۴ ساعت گذشته نزولی بوده‌اند. ارزش کل بازار رمزارزها امروز به ۲.۲۳۵ تریلیون دلار می‌رسد و بیت کوین به عنوان پادشاه این بازار، با تشکیل ۵۳.۸۰ درصد از ارزش کل، رهبری را در دست دارد.

بیت کوین (BTC)، به عنوان برترین ارز دیجیتال در بازار، در طی ۲۴ ساعت گذشته، با افزایش ۰.۲۷ درصدی، روند صعودی خود را حفظ کرده است و در حال حاضر با قیمت حدود ۶۱ هزار دلار معامله می‌شود.

اما اتریوم، به تطابق با روند کل بازار، امروز کاهش قیمتی ۱.۲۲ درصدی را تجربه کرده است و در حال حاضر با قیمت حدود ۲.۸۸۷ دلار معامله می‌شود.

اطلاعات منتشر شده توسط سایت کوین مارکت کپ نشان می‌دهد که ارز دیجیتال لیدو دائو (LDO)، در طی ۲۴ ساعت گذشته، به عنوان پرسودترین ارز در بازار شناخته شده است.

ارز دیجیتال Lido DAO، با رشد قیمتی ۲.۳۰ درصدی، هنوز هم در صدر لیست پرسودترین‌های بازار قرار دارد. پس از Lido DAO، رمزارزهای ترون (TRX) با افزایش ۲.۱۴ درصدی و چیلیز (CHZ) با ۱.۹۸ درصد سود، در رده‌های برتر بازار قرار دارند.

به عکس العمل معکوس، با نگاهی به لیست پرضررترین ارزهای بازار در طی ۲۴ ساعت گذشته، مشاهده می‌شود که ارز دیجیتال داگ ویف هت (WIF) با کاهش قیمت ۱۰.۸۳ درصدی، به عنوان پرضررترین ارز این دوره شناخته می‌شود.

پس از داگ ویف هت، ارز دیجیتال هلیوم (HNT) با افت قیمت ۹.۷۰ درصدی و ارز دیجیتال آکاش نتورک (AKT) با ۷.۹۹ درصد کاهش، در رتبه‌های اولیه پرضررترین‌های بازار قرار دارند.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *