مجله سیمدخت
0

کدام نوع مدل مانتو برای اندام زنانه مناسب‌تر است؟

کدام نوع مدل مانتو برای اندام زنانه مناسب‌تر است؟
بازدید 26

یکی از دغدغه های فراوان زنان با سلیقه در ایران، انتخاب مانتویی است که با اندام آنها هماهنگی داشته باشد. لازم است بدانید که کدام نوع مدل مانتو برای هر اندام مناسب است و با استفاده از تکنیک‌های انتخاب و ترکیب مدل‌های مختلف، مدل متناسب با استایل تان را بشناسید.

در این مقاله با انواع مدل‌های مانتوی مناسب برای هر اندام آشنا شده و تکنیک‌های انتخاب مانتو بر اساس اندام هر فرد را به شما آموزش می‌دهیم.

اندام خود را بشناسید

ابتدا باید فیزیک بدنی و مشخصات استایل آن را تشخیص دهید و سپس، با توجه به آن، مدل مناسب مانتو را انتخاب کنید. برای انتخاب بهینه مانتو بر اساس اندام، اولین قدم این است که فرم بدن خود را تشخیص داده و سپس، مانتوی مناسب را انتخاب نمایید.کدام نوع مدل مانتو برای اندام زنانه مناسب‌تر است؟

مانتو کتی متناسب انواع اندام ها

این نوع مانتو برای همه اشکال اندام مناسب است. می‌توانید با توجه به جدیدترین و جذاب‌ترین مدل‌های مانتو کتی، آن را با انواع اندام‌ها و اشکال فیزیکی ست کنید. اینکه آیا فرم بدن شما شبیه به سیب باشد یا به فرم بدن ساعت شنی، هیچ تأثیری بر محبوبیت و قابلیت استفاده بودن این نوع مانتو برای هر اندام نخواهد داشت.کدام نوع مدل مانتو برای اندام زنانه مناسب‌تر است؟

حتما به این موضوع توجه داشته باشید که در فرآیند انتخاب مانتو مناسب برای هر اندام، علاوه بر شکل فیزیکی شما، قد شما نیز نقش مهمی ایفا می‌کند که در ادامه به آن اشاره می‌شود.

مانتو دوتکه مناسب افراد با قد کوتاه

این نوع مانتو برای افراد با قد کوتاه یا اندام چاق مناسب است. اگر قد کوتاه یا اندام چاقی دارید، بهتر است به مدل‌های مانتو دوتکه توجه کنید. این نوع مانتو زنانه، با داشتن ظاهر دوقطعه، به نظر می‌رسد که در مورد قد شما اغراق می‌شود و باعث به نظر آمدن پاهای شما به شکل بلندتری نسبت به آنچه که در واقعیت هست، می‌شود.کدام نوع مدل مانتو برای اندام زنانه مناسب‌تر است؟

مدل مانتو دوتکه، به عنوان یکی از روندهای مد برای بانوان، برای افرادی که از قد کوتاه یا متوسط برخوردار هستند، مناسب است.

مانتوهای با طرح‌های درشت، درشت تر جلوه دادن اندام

اندام را به طرز چشم‌گیری درشت‌تر نشان می دهد.. برای بانوانی که از اندام ریزی بهره‌مند هستند، توصیه می‌شود از مدل‌های مانتوی جدید و جذاب همچون مانتو شومیز یا مدل مانتو سوزن دوزی استفاده نمایند. این انواع مانتو با طرح‌های جذاب، به اندام فرد ظاهری جذاب می‌بخشند و چنین نشان می دهند که اندام  شان درشت‌تر است.

پیشنهاد می‌شود مانتو خود را با انواع شلوارهای زنانه مناسب و نیز انتخاب کفش مناسب به انتخاب مدل شلوار زنانه خود هماهنگ کرده تا یک ظاهر هماهنگ و شیک را برای خود خلق کنید.کدام نوع مدل مانتو برای اندام زنانه مناسب‌تر است؟

مانتو ساحلی مناسب افراد درشت هیکل

استفاده از مانتو ساحلی یک اصل مهم در انتخاب لباس مناسب برای هر اندام محسوب می‌شود، به خصوص برای بانوان با اندام درشت و قد بلند. در صورت داشتن اندام درشت و قد بلند، انتخاب مدل‌های جدید و شیک مانتوهای ساحلی زنانه، به دلیل توانایی آنها در ترتیب فرم بدن به شکل هنری، بسیار مناسب است.کدام نوع مدل مانتو برای اندام زنانه مناسب‌تر است؟

مانتو مناسب اندم های چاق و درشت

برای انتخاب مانتو مناسب برای اندام‌های درشت و چاق فرم بدن خود را به درستی شناسایی کنید. سپس با توجه به این شناخت، مدل مانتوی مناسب برای اندام چاق و درشت خود را انتخاب کنید.کدام نوع مدل مانتو برای اندام زنانه مناسب‌تر است؟

مانتو مدل راه راه مناسب افراد کوتاه قد

اگر قد شما کوتاه است و از اندام زنانه باریک برخوردارید، بهتر است از مدل‌های مانتو با طرح راه راه استفاده کنید. این نوع مدل‌ها به شما کمک می‌کنند تا قد شما بلندتر  از واقعیت به نظر برسد. مانتوهایی با طرح راه راه، از جمله مانتو کیمونو و جدیدترین مدل مانتو ابروبادی، برای افرادی با اندام کوتاه و ظاهر باریک بهترین گزینه ها هستند.کدام نوع مدل مانتو برای اندام زنانه مناسب‌تر است؟

مانتو کفتان، انتخابی عالی برای بانوان با قد بلند و یا اندام درشت

مانتو کفتان یکی از بهترین گزینه‌های پوششی برای خانم‌هایی است که قد بلند و یا اندام درشت دارند. این سبک از مانتو زنانه به دلیل فرم خاص خود، به شما امکان می‌دهد تا به نظر ریزتر و زیباتر بیایید. برای خلق زیبایی، مانتو کفتان را با انواع مدل‌های کراپ، انواع سوتین، و کیف‌های مناسب ست کنید.کدام نوع مدل مانتو برای اندام زنانه مناسب‌تر است؟

مانتو با مدل یقه بزرگ، مناسب افراد لاغر اندام

اگر اندامی لاغر دارید، بهترین گزینه برای شما، مدل مانتو با یقه‌های بزرگ است. مانتوهایی با یقه درشت مانند مانتو وست، برای افراد با اندام لاغر و فیت مناسب می‌باشند. این نوع مدل‌ها به زیبایی و جذابیت افراد لاغر تر کمک می‌کنند. با این حال، بسیار حائز اهمیت است که با دقت انتخاب کنید که این نوع مانتو را با کدام یک از انواع مدل‌های شلوار زنانه ست کنید.کدام نوع مدل مانتو برای اندام زنانه مناسب‌تر است؟

مانتو ژاکارد مناسب اندام های با فرم مستطیل یا ساعت شنی

اگر اندامی با فرم ساعت شنی یا مستطیلی دارید، می‌توانید با استفاده از ست‌های جذاب شلوار و مانتو ژاکارد، ظاهری شیک و هماهنگ داشته باشید.

ولی به یاد داشته باشید که مانتو ژاکارد دارای طرح‌های متنوعی است که می‌توان برای انواع اندام‌ها به کار برد.کدام نوع مدل مانتو برای اندام زنانه مناسب‌تر است؟

 

 

 

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *