مجله سیمدخت
0

با این روش‌ها همواره در وضعیت خوب و خوشحال باشید

بازدید 23

زمانی که جلوی دوربین ایستاده و عکس می‌گیرید، برای بهتر ظاهر شدن، بدن خود را به طرفی کج کنید. دست‌هایتان را به پایین بیاورید و بخشی از بدن خود را به سمت دوربین بچرخانید. این تغییرات باعث می‌شود گردن شما باریک‌تر به نظر بیاید و شکل کلی بدن شما به وضوح ظاهر شود.

بعضی به اشتباه تصور می‌کنند کار مدل‌ها صرفاً این است که زیبا باشند و به دوربین خیره شوند.

۱- چانه‌ی خود را جلو دهید

مشکل: در هر تصویر، بهتر است گردن در دید باشد. از خم کردن سر به سمت جلو پرهیز کنید؛ در غیر اینصورت، نگاه شما سنگین و ناخوشایند خواهد شد.

راه حل: تلاش کنید سر خود را به سمت عقب بکشید. این ممکن است به نظر برسد کمی غیرطبیعی، اما با این کار، گردن بصورت باریک‌تر دیده می‌شود و به تصویر شما یک حس شیک و تعادل داده می‌شود.

۲- اجتناب از قرار دادن دستان بر سینه

مشکل: خم کردن سر بدون افتادن شانه‌ها در حالتی غیرطبیعی را ایجاد می‌کند. قرار دادن دستان بر سینه باعث می‌شود تصویر کلی شما به حالتی مبهم و بی اشکال تبدیل شود.

راه حل: هنگامی که به دوربین می‌روید، بدن خود را کمی به یک سمت کج ببرید. دستان را به سمت پایین بیاورید و بدن خود را کمی بچرخانید. این کار باعث می‌شود گردن به نظر باریک‌تر بیاید و فرم کلی بدن شما واضح‌تر نمایان شود.

۳- به حالت بدن تان دقت کنید

مشکل: حتی یک قوز کردگی اندک هم موجب می‌شود گردن شما کوتاه‌تر و کمر پهن‌تر به نظر برسد.

راه حل: شانه‌های خود را به سمت عقب بکشید تا تیغه‌های شانه‌ها (استخوان‌های مثلثی که به شانه‌ها متصل هستند) به هم نزدیک‌تر شوند، ستون فقرات خود را صاف کنید و به عقب کشیده شوید. اگر نشسته‌اید، از صندلی حمایت نکنید. برای بهتر دیده شدن فرم کلی بدنتان، سعی کنید به سمت دوربین حرکت کنید.

4-تغییر زاویه خود را تجربه کنید

مشکل: وقتی طوری می‌نشینید که پاهایتان رو به دوربین قرار می‌گیرد، فرم کلی بدن تان بزرگ و زمخت به نظر می‌رسد. استفاده از یک زاویه‌ی اشتباه می‌تواند باعث شود دست‌ها و پا‌ها کوتاه‌تر از آنچه که واقعاً هستند به نظر برسند.

راه حل: برای حل این مشکل کافی است زاویه‌ی خود را تغییر دهید، به طوری که اندکی مایل به دوربین بنشینید. برای آنکه تصویر پاهایتان با هم یکی نشود و بلندتر و باریک‌تر هم به نظر برسند، یک پا را اندکی بالاتر از پای دیگر قرار دهید.

۵- بالاتنه‌ی خود را بچرخانید

مشکل: اگر بالاتنه‌ی خود را آنقدری که باید رو به دوربین قرار ندهید، شانه‌ها گرد و باریک و کمر پهن‌تر به نظر می‌رسد. به علاوه، این کار باعث می‌شود فرم کلی بدن تان بزرگ به نظر برسد.

راه حل: بهترین کار این است که به شکل سه چهارم رو به دوربین بچرخید. با این کار کمر باریک و بالاتنه پهن‌تر دیده می‌شود.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *