مجله سیمدخت
0

تأخیر در اکران بازسازی فیلم Wolf Man

تأخیر در اکران بازسازی فیلم Wolf Man
بازدید 41

یونیورسال و بلوم هاوس اعلام کردند که تاریخ اکران بازسازی فیلم Wolf Man به اوایل سال ۲۰۲۵ موکول شده است.

فیلم Wolf Man

این دو شرکت در حال ساخت بازسازی فیلم مرد گرگ‌نما هستند و طبق آخرین اخبار سینما و تلویزیون، تاریخ اکران این فیلم ترسناک با تاخیری کوچک مواجه شده است. یونیورسال اعلام کرده که فیلم Wolf Man دیگر قرار نیست در تاریخ ۲۵ اکتبر ۲۰۲۴ اکران شود و به جای آن، بازسازی فیلم مرد گرگ‌نما با تأخیری حدود سه ماهه، برنامه‌ریزی شده است و در تاریخ ۱۷ ژانویه ۲۰۲۵ باید در گیشه حاضر شود. در این تاریخ، این فیلم باید با فیلم Paddington in Peru در گیشه به رقابت بپردازد.

لی ونل، که سابقه کارگردانی فیلم‌هایی همچون Insidious: Chapter 3، Upgrade و The Invisible Man را دارد، وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه فیلم Wolf Man را بر عهده دارد. او با کمک کوربت تاک، لورن شاکر بلوم و ربکا آنجلو، به نگارش فیلمنامه این فیلم ترسناک پرداخته است. کریستوفر ابوت در نقش لارنس تالبوت، ملقب به مرد گرگ‌نما، و جولیا گارنر و سام یاگر نیز جزو بازیگرانی هستند که در فیلم Wolf Man حضور دارند و نقش‌های خود را ایفا می‌کنند.

این فیلم ترسناک داستان مردی را روایت می‌کند که باید از خانواده‌اش در برابر یک شکارچی کشنده و درنده محافظت کند. پیش از این، رایان گاسلینگ قرار بود نقش اصلی فیلم مرد گرگ‌نما را بازی کند، اما به دلیل تداخل برنامه‌ها از این پروژه جدا شد. در آن زمان، درک سیانفرنس، کارگردان فیلم‌هایی همچون Blue Valentine و The Place Beyond the Pines، برنامه داشت این فیلم ترسناک را کارگردانی کند.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *