مجله سیمدخت
0

کاهش نیرو در مایکروسافت: غول فناوری بار دیگر به دنبال تعدیل نیرو است.

کاهش نیرو در مایکروسافت: غول فناوری بار دیگر به دنبال تعدیل نیرو است.
بازدید 28

برخی از کارکنان مایکروسافت در شبکه‌های اجتماعی اعلام کردند که از کار برکنار شده‌اند. تعداد دقیق افرادی که اخراج شده‌اند، هنوز مشخص نشده است.

به نظر می‌رسد که موج نگران‌کننده اخراج و تعدیل نیرو در صنعت بازی همچنان ادامه دارد. مدت زیادی از اخراج هزاران نفر از کارکنان مایکروسافت در بخش‌های مختلف ایکس‌باکس نگذشته که حالا دوباره خبر از موج جدیدی از اخراج‌ها در این بخش به گوش می‌رسد.

در گزارش ماه می اخیر آمده بود که احتمالاً موج تعدیل در ایکس‌باکس هنوز به پایان نرسیده و قرار است در جریان بازسازی ساختار مایکروسافت گیمینگ، موج دیگری از اخراج‌ها در ماه ژوئیه نیز رخ دهد. تام وارن، عضو ارشد تحریریه The Verge، در پستی در شبکه اجتماعی X اعلام کرد که این هفته موج دیگری از تعدیل نیرو در راه است.

خانم جسی بردی، یکی از اعضای بخش ایکس‌باکس، در صفحه خود در شبکه اجتماعی X اعلام کرد که همکاری او با مایکروسافت به پایان رسیده است. مدیران ارشد خبر تعدیل او را در حالی اعلام کردند که او در تعطیلات بود. پس از پست خانم بردی درباره تعدیل خود، بسیاری از کارمندان مایکروسافت، به‌ویژه در گروه ایکس‌باکس، در شبکه‌های اجتماعی مختلف خبر از اخراج خود دادند.

کاهش نیرو در مایکروسافت: غول فناوری بار دیگر به دنبال تعدیل نیرو است.

با بررسی افرادی که این خبر را اعلام کرده‌اند، مشخص می‌شود که این بار طیف وسیع‌تری از کارمندان در بخش‌های مختلف ایکس‌باکس هدف این موج اخراج قرار گرفته‌اند. مایکروسافت که اخیراً خبر تعطیلی دو استودیوی تانگو گیم‌ورکز و آرکین آستین را اعلام کرده بود، با انتقادات زیادی روبه‌رو شد. هنوز تعداد دقیق کارمندانی که در این موج اخراج شده‌اند مشخص نیست و انتظار می‌رود به زودی اطلاعات بیشتری منتشر شود.

بیانیه اخیر فیل اسپنسر، مدیرعامل ایکس‌باکس، نیز نتوانسته شرایط را بهبود بخشد و پاسخ قانع‌کننده‌ای ارائه نکرده است. اسپنسر در این بیانیه اظهار داشت: «من در حال اداره یک کسب‌وکار هستم و اتخاذ تصمیمات دشوار بخشی از کار من است. شاید این موج اخراج نیز بخشی از همین تصمیمات دشوار باشد.»

نظر شما درباره این موج اخراج در ساختار مایکروسافت چیست؟ دیدگاه‌های خود را با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر بخوانید