مجله سیمدخت
0

XDefiant: جزئیات جدید از فصل‌های آینده منتشر شد!

XDefiant: جزئیات جدید از فصل‌های آینده منتشر شد!
بازدید 14

کاوشگران داده اطلاعاتی درباره محتوای چند فصل آینده بازی XDefiant را فاش کرده‌اند.

بازی XDefiant، جدیدترین عنوان تیراندازی چندنفره شرکت یوبیسافت، به‌صورت رایگان در دسترس بازیکنان قرار گرفته و جامعه مخاطبان زیادی را جذب کرده است. با توجه به رویکرد بازی‌های چندنفره آنلاین، شرکت یوبیسافت برای محتوای الحاقی آینده این بازی در قالب فصل‌های مختلف برنامه‌ریزی کرده است. اکنون به نظر می‌رسد که جزئیاتی از این برنامه توسط کاوشگران داده فاش شده باشد.

XDefiant

جزئیات فاش شده توسط دیتاماینرها شامل اطلاعاتی درباره جناح‌ها و سلاح‌های فصل دوم و فصول بعدی است. با این حال، باید توجه داشت که این اطلاعات ممکن است در آینده تغییر کنند. طبق داده‌های استخراج‌شده، گروه Highwayman از بازی Far Cry New Dawn قرار است به عنوان جناح جدید در فصل دوم XDefiant اضافه شود. به نظر می‌رسد که مبارزان این جناح می‌توانند از برجک‌های مختلف به عنوان توانایی‌های ویژه خود استفاده کنند.

XDefiant: جزئیات جدید از فصل‌های آینده منتشر شد!

علاوه‌براین، تفنگ PP19 از کلاس SMG، تفنگ SPAS از کلاس شاتگان و یک تفنگ LMG ناشناخته برای اضافه شدن در فصل دوم برنامه‌ریزی شده‌اند. یوبیسافت چند روز پیش فصل اول بازی XDefiant را آغاز کرد که جناح GSK از بازی Rainbow Six Siege را به همراه تیربار LVOA-C، اسنایپر L115 و شاتگان Sawed-off در دسترس بازیکنان قرار می‌دهد. کاوشگران داده در ادامه افشای اطلاعات، جزئیاتی از محتوای برنامه‌ریزی شده برای فصل‌های بعدی را نیز فاش کردند.

این اطلاعات ادعا می‌کنند که دو سلاح M1A و FAMAS به همراه یک جناح جدید که با الهام از سری Assassin’s Creed طراحی شده است، در فصل سوم به بازی اضافه خواهند شد. همچنین، حضور یک جناح با محوریت سری Ghost Recon در فصل چهارم و جناح Rabbids در فصل پنجم فاش شده است. یوبیسافت به بازیکنان XDefiant وعده داده است که مبارزان بیشتری از مجموعه‌های مختلف بازی را به‌عنوان جناح‌های جدید اضافه خواهد کرد.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر بخوانید