مجله سیمدخت
0

رمز و راز جدید نتفلیکس با بازی ستاره ونزدی

رمز و راز جدید نتفلیکس با بازی ستاره ونزدی
بازدید 32

نتفلیکس به‌طور رسمی تصاویر اولیه سریال «راهنمای خوب دختری به جنایت» با بازی اما مایرز را منتشر کرده است، که توجه به این سریال را جلب می‌کند.

به‌طبق آخرین اخبار سینمایی و تلویزیونی، نتفلیکس اولین تصاویر سریال جدید و مرموز جنایی خود را منتشر کرده است. این اطلاعات توسط خود نتفلیکس تأیید شده‌اند که اعلام کرده که پس از دستیابی به توافق با شبکه بی‌بی‌سی در آمریکا، حق پخش سریال “راهنمای خوب دختری به جنایت” را به دست آورده است. این تصاویر رسمی به تمرکز بر روی شخصیت پیپ فیتز-آموبی با بازی اما مایرز پرداخته‌اند، و شما می‌توانید آن‌ها را در ادامه مشاهده نمایید.

رمز و راز جدید نتفلیکس با بازی ستاره ونزدی

پیش‌تر، اما مایرز در سریال “ونزدی” و فیلم “جای خانواده” با نتفلیکس همکاری داشته است و این سومین پروژه مشترک آن‌هاست. او همچنین برای نقش ایند سینکلر در فصل دوم سریال “ونزدی” بازی خواهد کرد.

سریال “راهنمای کشف جنایت یک دختر خوب” داستان پیپ فیتز-آموبی را دنبال می‌کند. پیپ، که از مقدار تحقیقاتی که برای قتل یک دختر مدرسه‌ای انجام داده شده است ناراضی است، تصمیم می‌گیرد به‌طور شخصی درباره‌ی این قتل تحقیق کند.

بازیگرانی چون زین ایکبال، ایندیا لیلی دیویس، راهول پاتنی، آشا بنکس، یالی تپل مارگالیث، جود مورگان-کولی، رایکو گواهارا، جرجیا آرون، جسیکا وبر، هنری آشتون، کارلا وودکاک، متیو بینتون و آنا مکسول مارتین در این سریال حضور دارند و نقش‌های مختلفی را ایفا می‌کنند.

این سریال بر اساس رمانی به همین نام اثر هالی جکسون ساخته شده است و پاپی کوگان، زیا احمد، آجوکه ایبرونکه و روبی توماس وظیفه نوشتن فیلمنامه و دالی ولز وظیفه کارگردانی قسمت‌های مختلف آن را بر عهده داشته‌اند.

پخش این سریال از شبکه نتفلیکس و BBC در تاریخی نامشخص از سال ۲۰۲۴ برنامه‌ریزی شده است.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *