مجله سیمدخت
0

روش جدیدی برای گسترش دنیای سینمایی مارول معرفی شد

بازدید 20

با انتشار اولین تریلر سریال اکو، استودیو مارول به معرفی یک برند جدید پرداخت که نقش کلیدی در گسترش دنیای سینمایی مارول خواهد داشت. در سال آینده، فرانچایز دنیای سینمایی مارول با پخش تمامی قسمت‌های اسپین‌آف تلویزیونی اکو، وارد یک مسیر جدید خواهد شد. این سریال از درجه سنی بزرگسال (TV-MA) برخوردار است و اولین گام استودیو به سمت تولید محتوای تاریک و جدی است.

این تغییرات در دنیای سینمایی مارول با رونمایی از برند “Marvel Spotlight” همراه شده‌اند. پنجاه سال پیش، استن لی برند Marvel Spotlight را ایجاد کرده بود و دنیای مارول را به دو بخش کاملاً مجزا تقسیم کرده بود: بخش خیابانی و بخش کیهانی. این تقسیم‌بندی به شخصیت‌هایی مانند دردویل، پانیشر، کینگ پین و اسپایدرمن جای داده بود، جدا از شخصیت‌هایی مانند کاپیتان مارول، نگهبانان کهکشان، تانوس و انتقام‌جویان. با این تغییر، داستان شخصیت‌های استریت لول مانند اسپایدرمن، دردویل و پانیشر به دنیای بزرگ فرانچایز مرتبط نخواهد شد.

پروژه‌هایی همچون Marvel Zombies، Blade، Daredevil: Born Again، Echo و Wonder Man تایید شده‌اند و طبق گمانه‌زنی‌ها، شخصیت‌هایی همچون گوست رایدر، پانیشر و وایت تایگر نیز ممکن است به واسطه این برند به دنیای سینمایی مارول معرفی شوند. این اقدام به ارتقای تجربه طرفداران شخصیت‌های استریت لول کمک خواهد کرد و امکان دنبال کردن داستان‌های اصلی این شخصیت‌ها را بدون نیاز به مصرف محتوای سینمایی یا تلویزیونی بدیهی خواهد ساخت.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *