مجله سیمدخت
0

نسخه باکیفیت فیلم A Quiet Place: Day One از راه رسید!

نسخه باکیفیت فیلم A Quiet Place: Day One از راه رسید!
بازدید 20

آمازون پرایم به اشتباه تاریخ انتشار نسخه دیجیتال و با کیفیت فیلم A Quiet Place: Day One را زودتر از موعد معمول اعلام کرده است.

فیلم A Quiet Place: Day One پس از دریافت نقدهای مثبت در جمعه گذشته، سرانجام به پرده‌های سینما رفت و در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، مسأله انتشار نسخه با کیفیت دیجیتال این فیلم مورد بحث قرار گرفت. آمازون پرایم به اشتباه با انتشار یک ویدیو که بعدها پاک شد، اعلام کرد که نسخه دیجیتال فیلم A Quiet Place: Day One در تاریخ ۳۰ ژوئیه ۲۰۲۴ بر روی پلتفرم‌های دیجیتالی منتشر خواهد شد.

این فیلم در هفته اول اکران خود موفق به فروش ۹۷.۷ میلیون دلار در سراسر جهان شد، شامل بیش از ۵۲.۲ میلیون دلار در آمریکای شمالی و ۴۵.۵ میلیون دلار در بازارهای بین‌المللی. این عدد بهترین شروعی است که فیلم‌های دنیای یک مکان ساکت تاکنون داشته‌اند. با این حال، فاصله زمانی کوتاه بین اکران و انتشار نسخه دیجیتال فیلم ممکن است باعث تعجب برانگیزد و نیاز به دیدن این موضوع و تصمیم پارامونت برای تغییر یا حفظ این تاریخ را به وجود آورد.

نسخه باکیفیت فیلم A Quiet Place: Day One از راه رسید!

فیلم A Quiet Place: Day One قرار است داستان پیشینه‌ای از حمله فضایی‌ها به زمین را دنبال کند، با تمرکز بر روز اول این حمله توسط موجودات. این فیلم از شهر نیویورک آغاز می‌شود و متمرکز بر شخصیت‌های سم و اریک است. اولین فیلم A Quiet Place در سال ۲۰۱۸ به نمایش درآمد و با فروش بیش از ۳۴۱ میلیون دلار در سراسر جهان موفق شد. سپس در سال ۲۰۲۱، فیلم A Quiet Place Part 2 به اکران رسید و به فروش ۲۹۷.۴ میلیون دلار در سراسر جهان دست یافت.

مایکل سارنوسکی، کارگردان فیلم Pig، مسئول کارگردانی و نوشتن فیلمنامه A Quiet Place: Day One بر اساس ایده و داستانی از جان کرازینسکی بوده است. بازیگرانی همچون لوپیتا نیونگو، جوزف کوئین، جایمن هانسو، الکس وولف و دنی اوهر در این فیلم حضور دارند و نقش‌های خود را ایفا می‌کنند. همچنین، فیلم A Quiet Place 3 در حال ساخت است و منتظریم که این فیلم ترسناک حدوداً در سال ۲۰۲۵ منتشر شود.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر بخوانید