مجله سیمدخت
0

یک صحنه در فیلم Deadpool 3 با انگیزه از جنگ ستارگان ضبط شد

یک صحنه در فیلم Deadpool 3 با انگیزه از جنگ ستارگان ضبط شد
بازدید 50

در یک مصاحبه اخیر، شان لوی اعلام کرد که یک صحنه از فیلم Deadpool 3 با الهام از جنگ ستارگان ضبط شده است.

فیلم سوم از سری فیلم‌های ددپول در حال ساخت است و شان لوی به عنوان کارگردان این فیلم انتخاب شده است. او از یک کارگردان کم‌تجربه در زمینه ابرقهرمانی است، اما با آثاری مانند Free Guy و The Adam Project، نشان داده است که توانایی‌های خود را در صنعت فیلمسازی اثبات کرده است. علاوه بر این، لوی یک طرفدار پرشور از جنگ ستارگان نیز است.

در مصاحبه‌ای با رسانه Esquire، لوی افشا کرد که یکی از صحنه‌های فیلم Deadpool 3 با الهام از فیلم Star Wars: Episode VI – Return of the Jedi که در سال ۱۹۸۳ اکران شد، ضبط شده است.

من به خوبی یاد دارم که در این صحنه، لوک در داخل اتاق امپراتور خودش را از ویدر پنهان کرده بود. ویدر با جمله “اگر تو به نیمه تاریک نپیوندی، شاید خواهرت این کار را انجام دهد” صحبت‌هایش را به پایان می‌رساند. در آن لحظه، تمام سالن سینما ساکت شده بود و یک سکوت مطلق حاکم بود. ناگهان، ویدر یک جمله ناگوار را بیان کرد که نباید از زبان او برآمد. لوک نیز فریاد زده از سایه‌ها بیرون آمد و یک نبرد بین او و لایت سیبر آغاز شد.

یک صحنه در فیلم Deadpool 3 با انگیزه از جنگ ستارگان ضبط شد

فیلمساز کانادایی در مورد جزئیات صحنه‌هایی که از فیلم Deadpool 3 با الهام از جنگ ستارگان ضبط شده‌اند، اطلاعات دقیقی ارائه نداده است. او تأکید کرده است که طرفداران فرانچایز این صحنه را هنگام تماشای فیلم خواهند شناخت.

من خود نمونه‌هایی از صحنه نبرد ویدر و لوک را در تلفن همراهم پخش کردم و دقیقاً جزئیات فیلمبرداری، کادربندی و هماهنگی حرکات شخصیت‌ها را مورد بررسی قرار دادم. این اطلاعات به طرفداران پروپاقرص جنگ ستارگان نشان می‌دهند که این صحنه در فیلم Deadpool منتقل خواهد شد و آنها به طور کامل آن را درک خواهند کرد.

اطلاعات رسمی درباره فیلم Deadpool 3 بسیار محدود است و تاکنون تنها می‌دانیم که دو شخصیت ددپول و ولورین درگیر ماجرایی مرتبط با مولتی ورس می‌شوند. بر اساس حدس و گمان‌ها و اطلاعات غیررسمی، به نظر می‌رسد که اتفاقات این فیلم تأثیر مستقیمی بر روی Avengers: Secret Wars خواهند گذاشت.

تاریخ اکران رسمی فیلم Deadpool 3 هنوز مشخص نشده است.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *