مجله سیمدخت
0

بازگشت بازی‌ های Transformers به فروشگاه های استیم و ایکس باکس

بازگشت بازی‌ های Transformers به فروشگاه های استیم و ایکس باکس
بازدید 9

بازی‌های مجموعه Transformers که توسط شرکت اکتیویژن ساخته شده‌اند، دوباره برای کاربران فروشگاه استیم و ایکس باکس در دسترس قرار گرفتند.

به‌نظر می‌رسد که سری بازی‌های Transformers که توسط شرکت Activision توسعه یافته‌اند، به‌تازگی در فروشگاه‌های استیم و ایکس باکس فهرست شده‌اند. با این حال، خریداری این بازی‌ها هنوز امکان‌پذیر نیست. ممکن است این بازگشت نشانه‌ای از عرضه یک بازی بزرگ دیگر باشد، اما هنوز بیانیه رسمی‌ای از سوی شرکت منتشر نشده است.

بازی‌های Transformers که پیش‌تر از تمامی فروشگاه‌ها برداشته شده بودند، اکنون دوباره در دسترس بازیکنان قرار گرفته‌اند. این سری در فروشگاه ایکس باکس شامل Transformers: Fall of Cybertron، Transformers: Rise of the Dark Spark، دنباله بازی War for Cybertron و Transformers: Devastation می‌شود. علاوه‌بر این، فروشگاه استیم نیز نسخه اصلی بازی War for Cybertron را ارائه می‌دهد.

باید توجه داشت که تعدادی از کاربران مدعی بودند که این سری بازی قبلاً هم در فروشگاه‌ها موجود بوده است، اما برخی دیگر نظر متفاوتی داشتند. با توجه به این اختلاف نظرها، ممکن است مشکلات منطقه‌ای چنین وضعیتی را در شبکه ایکس باکس ایجاد کرده باشند. اکنون با اضافه شدن سری Transformers به فروشگاه، کاربران استیم معتقدند که اکتیویژن برنامه‌های بزرگی برای این مجموعه در نظر دارد. در نهایت، همزمانی این خبر با نبود امکان خرید بازی‌ها نمی‌تواند صحت ادعاهای طرفداران را تایید کند و باید منتظر اعلامیه‌های رسمی اکتیویژن بود.

 

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر بخوانید