مجله سیمدخت
0

فتوشاپ وب از نسخه رایگان به اشتراکی تغییر می‌کند

بازدید 58

ادوبی در جریان برگزاری رویداد Code Conference 2023 اعلام کرد که به نسخه وب فتوشاپ هوش مصنوعی را افزوده است. همچنین، به همراه این تغییر، پشتیبانی از نسخه وب رایگان به پایان رسیده است.

به گفته ادوبی در بیانیه‌ای به رسانه‌ها، نسخه وب فتوشاپ اکنون از فاز آزمایشی خارج شده و نسخه پایدار آن از این لحظه به کاربران ارائه شده است. این نسخه از فتوشاپ با تمامی مرورگرها سازگاری دارد و به کاربران امکان ساخت و ویرایش تصاویر را می‌دهد. علاوه بر این، امکان باز کردن تمامی فایل‌هایی که قبلاً با نسخه دسکتاپ فتوشاپ ایجاد شده‌اند نیز در این نسخه وبی فراهم شده است.

کاربران نسخه وب فتوشاپ می‌توانند به‌طور مستقیم به ابزارهایی مانند Generative Fill و Generative Expand دسترسی یابند که با استفاده از تکنولوژی هوش مصنوعی فایرفلای توسعه یافته‌اند. این خدمات به شما این امکان را می‌دهند که با یک کلیک تصاویر را گسترش دهید. همچنین، ابزارهای دیگر نیز قابلیت حذف خودکار برخی از بخش‌های تصویر را فراهم می‌کنند.

نسخه وبی فتوشاپ دارای یک رابط کاربری ساده و بازطراحی شده است. این نسخه وبی از فتوشاپ به صورت اشتراکی قابل دسترسی است؛ با این حال، می‌توانید آن را به مدت هفت روز به صورت رایگان استفاده کنید. برای بهره‌برداری از نسخه وبی فتوشاپ، کافی است وارد وب‌سایت ادوبی شوید.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *