مجله سیمدخت
0

خبر خوش برای طرفداران Alan Wake 2: کاهش سیستم مورد نیاز بازی!

خبر خوش برای طرفداران Alan Wake 2: کاهش سیستم مورد نیاز بازی!
بازدید 22

بازی Alan Wake 2، که تازه عرضه شده است، به موفقیت بسیار خوبی دست یافته است. این بازی به عنوان یکی از بهترین عناوین داستانی اخیر توسط منتقدان تحسین شده است، همچنین از نظر گرافیکی نیز کیفیت بالایی دارد که باعث می‌شود تجربه‌ی فراوانی را برای بازیکنان فراهم کند.

با این حال، واکنش‌های مختلفی به سبب سنگین بودن بازی Alan Wake 2 ایجاد شده است و برخی از بازیکنان قادر به تجربه‌ی کامل آن نبوده‌اند. به نظر می‌رسد توسعه‌دهندگان تصمیم گرفته‌اند تا با بهبود بهینه‌سازی، این مشکل را حل کنند. آپدیت‌هایی که عملکرد بازی را بهبود می‌دهند، باعث شده تا حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی کاهش یابد و بیشتر از بازیکنان قادر به تجربه‌ی آن شوند.

راهنمای بهترین تنظیمات گرافیکی بازی Alan Wake 2 به بازیکنان کمک می‌کند تا تجربه‌ی بهتری با گرافیک بالا داشته باشند. با بهبود عملکرد بازی، حداقل کارت گرافیکی مورد نیاز از RTX 2060 به GTX 1070 یا Radeon RX 5600 XT کاهش یافته است. این به معنای عدم نیاز به کارت گرافیکی با قابلیت ری تریسینگ است. علاوه بر این، بازی بر روی کارت‌های جدید نیز بهبود یافته و به طور کلی بهینه‌سازی گرافیکی بسیار بهتری دارد.

خبر خوش برای طرفداران Alan Wake 2: کاهش سیستم مورد نیاز بازی!

بهبود عملکرد بازی Alan Wake 2 بهینه‌سازی شده است، اما این بهینه‌سازی تنها روی کارت گرافیکی اعمال شده است. این بدان معناست که برای تجربه‌ی این بازی، همچنان نیاز به پردازنده Core i5 سری ۷ اینتل و حداقل ۱۶ گیگابایت رم دارید. همچنین حافظه مورد نیاز برای اجرای بازی همچنان ۹۰ گیگابایت است و تغییری در این بخش اعمال نشده است.

وقتی اولین بار سیستم مورد نیاز برای بازی Alan Wake 2 معرفی شد، برای بسیاری شوکه کننده بود، زیرا این بازی بسیار سنگین بود و بسیاری از گیمرها قادر به اجرای آن نبودند. حتی با سخت‌افزارهای به‌روز، نمی‌توانستید این بازی را در حالت Ultra اجرا کنید، که انتظار برای چنین عنوانی بیش از حدی بود.

با این حال، وقتی بازی‌های با کیفیتی به راحتی روی کنسول‌های نسل نهمی قابل اجرا هستند، منطقی است که با کمی بهینه‌سازی، تجربه خوبی را برای کاربران کامپیوتر نیز فراهم کنند. بیشتر شرکت‌ها کمتر به بهینه‌سازی بازی‌ها برای کامپیوتر اهمیت می‌دهند، اما خوب است که حداقلی به این موضوع فکر کرده و به افراد بیشتری این بازی را در اختیار بگذارد.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *