مجله سیمدخت
0

رویارویی انسان و بیگانه در تصاویر جدید فیلم Alien: Romulus!

رویارویی انسان و بیگانه در تصاویر جدید فیلم Alien: Romulus!
بازدید 20

دو تصویر تازه از فیلم “بیگانه: رومولوس” به تازگی منتشر شده است که منتظر نگاه بهتری به این فیلم ترسناک و موردانتظار هستیم.

در آخرین اخبار سینما و تلویزیون، تصاویر رسمی بیشتری از فیلم جدید “بیگانه” منتشر شده است. به تازگی مجله Entertainment Weekly دو تصویر جدید از فیلم “بیگانه: رومولوس” را منتشر کرده است. در یک تصویر، ما شاهد مواجهه انسان‌ها با یک زنومورف هستیم، و در تصویر دیگر، می‌توانیم دو شخصیت انسان فیلم با بازی کیلی اسپینی و آرچی رنوکس را مشاهده کنیم که در حال همکاری برای مبارزه با موجودات فضایی هستند.

 رویارویی انسان و بیگانه در تصاویر جدید فیلم Alien: Romulus!

 رویارویی انسان و بیگانه در تصاویر جدید فیلم Alien: Romulus!

فده آلوارز، کارگردان معروف آثاری چون ریبوت فیلم Evil Dead در سال ۲۰۱۳، فیلم Don’t Breathe و فیلم The Girl in the Spider’s Web، به عنوان کارگردان و نویسنده فیلم ترسناک جدید بیگانه مشغول به کار است. او با همکاری رودو سایگرز، کارگردان و نویسنده فیلم Don’t Breathe 2، در نوشتن فیلمنامه این فیلم ترسناک به کار گرفته است. این فیلم ترسناک توسط استودیو قرن بیستم تولید می‌شود و به عنوان یک فیلم مستقل و اورجینال از دنیای Alien شناخته می‌شود.

ریدلی اسکات، که به‌عنوان کارگردان قسمت اول فیلم بیگانه در سال ۱۹۷۹ و دو قسمت اخیر آن بازگشته بود، در کنار اسکات فری به عنوان تهیه‌کننده اجرایی در این فیلم حضور دارد. گفته می‌شود که اتفاقات این فیلم بین دو قسمت اول بیگانه و فیلم Aliens جریان خواهد داشت. کیلی اسپینی، ایزابلا مرسد، دیوید جانسون، آرچی رنوکس، اسپایک فرن و ایلن وو از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Alien: Romulus حضور دارند و نقش‌های مختلفی را ایفا می‌کنند.

برنامه اکران فیلم Alien: Romulus برای تاریخ ۱۶ آگوست (۲۶ مرداد) قرار دارد. همچنین سریال Alien توسط نوآ هاولی، سازنده سریال Fargo و Legion، برای پخش از شبکه FX و هولو در دست ساخت است.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *