مجله سیمدخت
0

انفجار خاطرات! مجموعه‌ی جدید فال‌اوت در قالب بمب هسته‌ای عرضه می‌شود

انفجار خاطرات! مجموعه‌ی جدید فال‌اوت در قالب بمب هسته‌ای عرضه می‌شود
بازدید 21

اخیراً شرکت بتسدا (Bethesda) مجموعه جدیدی از سری بازی‌های فال‌اوت را با نام “Fallout S.P.E.C.I.A.L. Anthology” معرفی کرده است، که در یک جعبه با طراحی مشابه به یک بمب هسته‌ای ارائه شده است.

تا قبل از پخش سریال فال‌اوت، کمتر از دو ماه باقی مانده است و توسعه‌دهندگان در حال تبلیغ این سری جدید هستند. این مجموعه شامل هفت بازی فال‌اوت است و به شکلی مشابه با بسته‌ی Fallout Anthology که چند سال پیش منتشر شد، طراحی شده است. این مجموعه شامل کدهای استیم برای بازی‌ها برای کاربران رایانه‌های شخصی است و همچنین دارای یک جعبه با شکل Mini-Nuke است که صدای بمب هسته‌ای را پخش می‌کند، مانند بمب‌هایی که در بازی وجود دارند. این مجموعه بدون شک، مدل Mini-Nuke که فعلاً جنس آن مشخص نیست، یک مورد جمع‌آوری شخصی برای طرفداران این سری خواهد بود.

سری‌های موجود در این مجموعه شامل Fallout 1، Fallout 2، Fallout Tactics، نسخه‌ی Ultimate Fallout: New Vegas، نسخه‌ی بازی سال Fallout 3، نسخه‌ی بازی سال Fallout 4 و Fallout 76 هستند. قیمت این مجموعه Anthology S.P.E.C.I.A.L. 60 دلار است و پیش‌فروش‌ها در حال حاضر در فروشگاه بتسدا آغاز شده است. به نظر می‌رسد که در آینده نزدیک، در فروشگاه‌های خرده‌فروشی نیز موجود خواهد شد.

انفجار خاطرات! مجموعه‌ی جدید فال‌اوت در قالب بمب هسته‌ای عرضه می‌شود

این مجموعه به طور کلی یک بسته‌ی بزرگ و جذاب است، اما برای بسیاری از طرفداران کالکشن، عدم وجود رسانه‌ی فیزیکی و استفاده یک‌بار مصرف از کدهای استیم، ناامیدکننده است. این مجموعه Fallout S.P.E.C.I.A.L. Anthology در تاریخ ۱۱ آوریل ۲۰۲۴ (۲۳ فروردین ۱۴۰۳)، یعنی دقیقاً یک روز قبل از انتشار سریال فال‌اوت برای رایانه‌های شخصی، عرضه خواهد شد.

سریال فال‌اوت به‌صورت اختصاصی از طریق پلتفرم آمازون پرایم پخش خواهد شد و داستان یک زن جوان را در دنیایی پس از جنگ هسته‌ای در لس‌آنجلس بیان می‌کند. این سریال، بطور مستقیم از هیچ بازی خاصی اقتباس نشده است، اما زیبایی شناسانه‌ای از جهان Fallout را حفظ کرده و موضوعاتی مانند بقا در یک جهان پس از زوال را بررسی می‌کند. در نهایت، آینده موفقیت این سریال، مانند آثاری همچون لست آو آس، قابل پیش‌بینی نیست، اما این احتمال کمی ندارد که به موفقیت رسیده و نظرات مثبت جمعی را به‌دنبال داشته باشد.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *