مجله سیمدخت
0

اندروید ۱۳ به محبوب‌ترین نسخه سیستم عامل موبایلی گوگل تبدیل شد

اندروید ۱۳ به محبوب‌ترین نسخه سیستم عامل موبایلی گوگل تبدیل شد
بازدید 20

تا ماه اکتبر ۲۰۲۳، آمار منتشر شده نشان می‌دهد که اندروید ۱۳ به عنوان محبوب‌ترین سیستم‌عامل گوگل در میان کاربران این پلتفرم حاکمیت دارد. گوگل، اطلاعات مرتبط با توزیع نسخه‌های مختلف اندروید را به‌روز کرده و اعلام کرده است که اندروید ۱۳ با سهم ۲۲٫۴ درصدی، جایگاه محبوب‌ترین نسخه این سیستم‌عامل را در سرتاسر جهان به‌دست آورده است. این نمایشگر افزایش ۱۵ درصدی در سهم اندروید ۱۳ از ماه می به ماه اکتبر را نشان می‌دهد.

اگرچه ممکن است فکر کنید که اندروید ۱۲ در جایگاه دومین نسخه پرطرفدار این سیستم‌عامل قرار دارد، اما آمارها نشان می‌دهد که سهم اندروید ۱۱ تقریباً هم‌ارز سهم اندروید ۱۳ در بازار است. سیستم‌عامل سه‌ساله‌ی گوگل در حال حاضر سهمی معادل ۲۱٫۶ درصدی دارد.

به گزارش Androidauthority، اندروید ۱۲ حتی در جایگاه سومین نسخه پرطرفدار اندروید قرار نمی‌گیرد، بلکه این افتخار به اندروید ۱۰ با سهم ۱۶٫۱ درصدی مرتبط است. اندروید ۱۲ با سهم ۱۵٫۸ درصدی در جایگاه چهارم قرار دارد و تنها نسخه‌ای است که در پنج ماه گذشته سهم آن کاهش یافته است.

نسخه‌های قدیمی‌تر اندروید نیز تجربه کاهش قابل‌توجهی در سهم بازار را کرده‌اند. در این سند، اندروید ۹ با سهم ۱۰٫۵ درصدی، اندروید ۸٫۱ با سهم ۵٫۴ درصدی و دیگر نسخه‌های این سیستم‌عامل که سهمی کمتر از ۱٫۵ درصد دارند، در جایگاه‌های بعدی در فهرست پرطرفدارترین نسخه‌های سیستم‌عامل موبایلی گوگل قرار دارند.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *