مجله سیمدخت
0

اپل در مورد کاربردهای هدست ویژن پرو صحبت می‌کند

اپل در مورد کاربردهای هدست ویژن پرو صحبت می‌کند
بازدید 71

در این ویدیو، “مایک راکول” و “آلن دای” که هر دو در توسعه هدست ویژن پرو شرکت داشته‌اند، درباره فرآیند توسعه این دستگاه و کاربردهای آینده‌اش صحبت می‌کنند. گزارش بلومبرگ جزئیات این گفتگو را آورده و موارد مهم آن را با مخاطبان به اشتراک می‌گذارد.

کاربردهای هدست ویژن پرو در زمینه آموزش

راکول در ادامه اظهار داشت که تکنسین‌ها یا مکانیک‌های هواپیما نیز می‌توانند از هدست اپل ویژن پرو برای “آموزش با کیفیت” بهره‌مند شوند، که پیش از این امکان فراهم نبوده است. او همچنین افزود که اپل از این فرصت جدید در زمینه یادگیری و آموزش با هیجان استقبال کرده و اظهار کرده که: “ما سعی کرده‌ایم تا یک محصول ابزاری ایجاد کنیم، نه یک اسباب‌بازی.”

با توجه به گزارش بلومبرگ، دو کارمند تحت نظر راکول در حال بررسی کاربردهای جدید ویژن پرو هستند؛ یکی بررسی کاربردهای سازمانی و دیگری در تلاش برای شناسایی فرصت‌های آموزشی محتمل است. با توجه به قیمت 3500 دلاری هدست اپل ویژن پرو، پیدا کردن کاربردهای سازمانی می‌تواند به عنوان کلید موفقیت این دستگاه محسوب شود. پیش‌فروش این هدست از این جمعه و ساعت 16:30 به وقت ایران شروع خواهد شد، و احتمالاً نسخه‌های اولیه به سرعت به فروش خواهند رسید. این هدست قرار است دو هفته بعد، در روز جمعه، 2 فوریه (13 بهمن‌ماه) رسماً به بازار عرضه شود.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *